Щорічна лотерея Green Card 2017-2018 розпочнеться 03 жовтня і триватиме до 7 листопада цього року. Щасливчики, яким пощастить виграти Зелену карту, дізнаються про це навесні 2018 року, а документи для виїзду отримають на початку 2019-го.

Саме зараз починається найбільший ажіотаж навколо бажання українців виграти заповітну Зелену карту. У такий спосіб влада Сполучених штатів мотивує імміграцію до своєї держави представників країн, звідки приїздить найменше іммігрантів. І хоча українців в Америці дійсно багато, наші співвітчизники шукають всі можливі способи виїхати до США.

Ніколи не пробували податися на Зелену карту, хіба що найбільш ледачі скептики. А тих, хто не чув би про цей розіграш світового масштабу, знайти взагалі нереально!

Виграш Green Card донедавна залишався чи не єдиним способом емігрувати в Сполучені Штати, доступним практично для всіх. Зареєструватися і відправити анкету для участі можна виключно безкоштовно. Оплату слід буде вносити за офіційні збори й вартість імміграційної візи – все це у разі виграшу.

Починаючи з 1990-го, щороку Урядом США у цій масштабній лотереї розігрувалося від 50 тисяч карт.

У розіграшах найурожайнішим був 2012 рік – українцям дісталися 6424 заповітні грін-карти, у 2013 році – 6009, в 2014-му 4679 карт, у 2015-му – 4507.

Оперуючи наявними не конфіденційними даними, можна побачити, що з виданих, приміром,  2015 року 1051 031 зелених карт українцям доволі часто щастило! Саме Україна стала першою серед європейських країн і закріпилася на 7 сходинці світового рейтингу виграшів Green Card Lottery.

На вигляд цей документ така собі пластикова картка, яка відкриває перед не американцями їх American dream: можливість жити і працювати, а також здобувати освіту в США, не будучи громадянами країни. Тому за умов безкоштовності і доступності – численним учасникам справді є за що поборотися.

Sen. Tom Cotton, R- Ark., left, and Sen. David Perdue, R-Ga., right, look on as President Donald Trump speaks during the unveiling of legislation that would place new limits on legal immigration, in the Roosevelt Room of the White House, Wednesday, Aug. 2, 2017, in Washington. (AP Photo/Evan Vucci)

І є що втрачати: можливість швидко і просто виїхати до Америки опинилася під загрозою. Адже на початку серпня цього року президент США Дональд Трамп підписав закон, згідно якого кількість Green Card у черговому розіграші буде скорочено практично вдвічі!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here