Без вільного володіння англійською мовою у США складно не лише досягти кар’єрних висот, а й просто жити. Коли ви обмежені у словниковому запасі, то вас можуть спіткати труднощі у найпростіших повсякденних справах: походах за продуктами, відвідинах лікарні чи кінотеатру, чи навіть просто під час читання газети. Однак, якщо ви не знаєте мови на достатньому рівні, не поспішайте ставити на собі хрест, навіть якщо не маєте коштів на навчання. США пропонують велику кількість безкоштовних та ефективних мовних курсів. У цьому матеріалі поговоримо про деякі з них.

  1. Highlands Community Charter School. Щоб навчатися тут безкоштовно достатньо мати бажання, досягти 22-річного віку та не мати диплому про освіту, здобуту в Амерці. Вагомим плюсом цих курсів є наявність безкоштовної кімнати для дітей учнів.
  2. Geos School Teaching House. Навчання займатиме у вас всього 2 години на день, а триває воно стільки, скільки ви самі того захочете. Навчають англійській мові майбутні американські викладачі, студенти старших курсів.
  3. COPE ESL. Проста та невимушена мовна школа. Тут вас не питатимуть, як довго ви знаходитеся в США, чому ви тут та чи легально ви емігрували. Головне, щоб ви хотіли вчитися. Можлива вечірня форма навчання.

Окрім таких шкіл для дорослих, можна скористатися ще й мовними курсами у публічних біблотеках, інформація про них розміщається просто на сайтах американських публічних бібліотек. Відвідати такі курси може кожен.

Вивчення мови у загальних школах для дорослих не лише збільшить ваш словниковий запас, а й допоможе швидше пройти культурну адаптацію.

 

Zarevo,
за матеріалами ForumDaily