Сенатор від республіканської партії, Том Коттон, запопонував сенату законопроект, у якому пропонується удвічі змешити кількість легальних імігрантів до США. Коттон повідомив про це також американським ЗМІ.

Законопроект носить назву “Reforming American Immigration for Strong Employment”, що в переклад на українську значить “Реформа імміграції до США заради посилення працевлаштування”.

За допомогою Зеленої карти до США щороку виїжджає близько мільйона легальних іммігрантів. Том Коттон хоче скоротити цю кількість до 500 000. Він пояснює це тим, що за рахунок прибуття до США великої кількості некваліфікованих робітників, заробітна плата за некваліфіковану роботу для американців стає значно нижчою. Як результат, робочі місця зайняті іммігрантами, що згодні працювати за меншу плату, а тисячі американських громадян залишаються без роботи.

“Диверсифікаційна лотерея не виконує жодної чітко гуманітарної, або економічної функції. Ця політика більше не приносить користі”, – повідомив Том Коттон у своєму інтерв’ю виданню Breitbart.

Zarevo,
за матеріалами Голос Америки

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.