Американці – народ, зібраний з багатьох народів. Але попри це, є речі, в яких їх не розуміє решта світу. Словом, ми зібрали 6 речей, які є звичними тільки для американців.

Читайте, і спробуйте не дивуватися

  1. Подрібнювач для їжі

У США вже давно звикли сортувати сміття. Американці, щоб легше було це робити, вигадали напрочуд зручну штуку. Подрібнювач для їжі, харчових відходів. Зараз всередині кожної раковини є такий гаджет. Головна його задача – подрібнити всі харчові рештки, щоб вони без проблем потрапляли в каналізацію. Так органічне сміття не змішується з іншим, не створює неприємних запахів вдома чи біля сміттєвих баків.

  1. Вода з фтором

Так, фторована вода тече тільки в американських кранах. Це дозволяє не просто пити воду з крана, а й паралельно підліковувати загальний стан ваших зубів. Це застосували у США так глобально після досліджень, які довели: вода із вмістом фтору сприяє не тільки укріпленню зубів, а й оздоровлює ротову порожнину, і не дає розмножуватися кислотоутворюючим бактеріям.

  1. Кондиціонери

Це просто американська національна звичка! Хоча кондиціонер не є чимось дивним і у нас вже давно, слід визнати – там, в Сполучених штатах, жоден проект або конструкція не обходиться без кондиціонування. І кондиціонер передбачають ще на стадії створення плану – чи це офіс, чи будинок, чи трамвай або метро. Це відповідь американців викликам техно-революції, наслідки яких – забруднене повітря, задуха в офісах та інше. Б’ємося об заклад – шукайте хоч цілий день, та в Америці не знайдете приміщення без кондиціонера (хай це навіть вбиральня!).

  1. Картопля в… індивідуальній упаковці

А ця особливість реально дивна для всіх, хто не живе в США. Всі на світі, тим більше – українці, звикли купувати картоплю на кілограми, сітками, відрами і так далі… Рідко трапляється так, що купуєш кілька картоплин. Але в американців – по-іншому, тут картопельку поважають – миють, фасують і пакують індивідуально, рідненьку!

 

  1. Номери з…літерами

Поки нам важко запам’ятати комбінацію телефонного номеру з кількох цифр, американці зробили цю задачу реально неможливою: до цифрового номеру телефонів вони додали… ще й літери! У них в номерах телефонів ви запросто можете зустріти й буквені позначення. Якщо таке сталося – не дивуйтеся, і не поспішайте перепитати, де помилка. Просто наберіть номер, який вам дали, разом з літерами.

  1. «Зрозумілі» дорожні знаки

Звісно, водії за замовчуванням знають, що означають ті чи інші дорожні знаки. Вочевидь, американцям цього виявилося мало. Чи то для того, щоб було зрозуміліше, чи для того, щоб безпечніше рухалися дорогами, знаки розшифровують одразу словами – щоб 100% було зрозуміло, навіщо знак тут стоїть і про що говорить. От тобі й дивина!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here