Щороку National Geographic Traveller визначає рейтинг найбільш популярних туристичних місць на Землі.  У 2017 році туристи й мандрівники віддали лідерську позицію графству Донегол, що на півночі Ірландії.

 

Незвичайна місцина, з трьох боків оточена водами Атлантичного океану, неодмінно справляє враження дещо таємничої, однак прекрасної і незвіданої землі. Узбережжя графства, наче порізані океаном, утворили чудернацькі скелі, затоки, острівці й ландшафти. На все це вдало накладаються давня історія з архітектурними пам’ятками, м’який клімат і неймовірно чисті пляжі.

 

Ті, хто побував у Донеголі хоч раз, мріють повернутися туди ще – стільки таємничості бережуть у собі ці північні краєвиди. Тому цілком очікувано, за прогнозами оглядачів, це місце дійсно стане трендовим у подорожувальників.

До слова, саме тут знімався 8-ий епізод саги «Зоряні війни».

Українським мандрівникам дістатися до заповітного графства можна літаком до Дубліна. Далі доведеться подолати близько 250 км автобусом, і найцікавіша місцина планети – перед Вами.

На другому місці в рейтингу National Geographic Traveller – Сантьяго, столиця Чилі, а третю сходинка належить Гельсінкі. Далі – Гренландія, Перу і Орхус.