Що більше ми подорожуємо, то більше небезпек чатує на наші речі – нерідко з валізою стається халепа, і ось ми вже без улюблених / дорогих / необхідних речей, або ж змушені шукати багаж… в іншому аеропорті!

Lost luggage at Airport.

Поки компанії готують свої стратегії захисту, стартап Bluesmart освоїв профіль розумного багажу, і пропонує мандрівникам безпечні і практичні валізи для будь-яких подорожей! Навіть якщо ваш багаж «помандрує» без вас на інший край світу – вбудовані GPS та 3G сповістять про це, і відслідковування не коштуватиме Вам додаткових грошей. Заряду вистачить – навіть якщо Ваші гаджети «зголодніють», валіза має вбудований акумулятор, щоб врятувати ситуацію.

Крім того, розробники подбали й про безпеку: якщо багаж залишиться без власника на «досяжній» відстані, спрацює автоматичне блокування.

Чергова, друга серія запуску спирається на краудфандинг та передпродажі (слід сказати – доволі вигідні). Хоч бюджет стартапу вже виконано, туристи ще можуть отримати нічогеньку знижку – валізка для руної кладі ще можна придбати за майже триста доларів замість 595, а велику – за 325 зелених, зекономивши аж (!) 370$!

Як визначити свій тип багажу, і не “втрапити” на гроші

Ще один ідеальний подарунок мандрівнику!

Закінчились ідеї подарунків – шукайте тут…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here