Щойно почалася весна, почали діяти ще й оновлення міжурядової Угоди українського Кабміну та грузинського уряду про відміну умов візового характеру. Маючи уже сьогодні безвіз з Грузією, від цієї весни й надалі набрали чинності зміни, що дозволяють мандрувати з України до Грузії та із Грузії до України тільки… за внутрішнім паспортом громадянина країни.

Умова такого спрощення одна – паспорт, за яким Ви вирушаєте на гостинну грузинську землю, повинен бути у формі ID-картки. Спрощення стало можливим через електронні безконтактні носії, які містить паспорт громадянина України у формі картки.

Ті ж умови стосуються і поїздок грузинських громадян до України.

За чинною міжурядовою угодою двох держав, їх громадянам дозволяється перебування на теренах іншої сторони 3 місяці, а точніше до дев’яноста днів на рік, не оформлюючи для цього візу. А відтепер, і користуючись внутрішнім ІД-паспортом (що має безконтактний цифровий носій).

Що ж, гостинна країна вин, гір і сонця стає ще цікавішою та привабливішою для українців. Не оминайте нагоди відвідати її.

До речі, а ви знали, що кращі тури до Грузії можна обрати і забронювати саме у березні? Користуйтеся послугами перевірених туристичних компаній, які мають досвід та визнання в Україні. Ми ж, традиційно, ділимося власним вибором – Tavor Travel

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here