У міжнародному аеропорту Бориспіль уже місяць відновлено роботу терміналу F. Його було законсервовано п’ять років тому, коли ввели в експлуатацію термінал D. Наприкінці вересня минулого року туди перейшли вісім авіакомпаній, серед них переважно лоукости і чартерні перевізники.

Тільки за першу добу роботи нового-старого терміналу там було 27 рейсів, якими вилетіли за різними маршрутами близько п’яти тисяч пасажирів.

Ми зібрали кілька питань, які найчастіше задають наші туристи, і тут даємо відповіді на них.

Як дістатися туди без таксі та власного транспорту?

Потрібно доїхати експресом із центрального залізничного вокзалу столиці або з Дарницького вокзалу до терміналу D аеропорту Бориспіль. Звідти кожні півгодини курсують безкоштовні шатл-баси, які допоможуть добратися з комфортом при будь-якій дорозі. Якщо ж ви не хочете чекати, то можна відстань між терміналами подолати пішки, це займе близько 20-ти хвилин і ви прогуляєтесь.

Ще можна доїхати автобусами Skybus, які курсують від південного терміналу Центрального залізничного вокзалу Києва до терміналів D та F.

Які компанії перенесли всі рейси до терміналу F?

SkyUp
Airlines
Ryanair
Laudamotion
Aigle Azur
Air Serbia
YanAir
Iraqi Airways
Bravo Airways

Чи є парковка біля терміналу F?

Ще донедавна пакувальний майданчик біля старого-нового терміналу був призначений для довгострокового паркування з мінімальним тарифом 60 гривень за добу. Тепер це скасували. Після відновлення роботи терміналу F, тут ввели погодинний тариф: 20 гривень за годину та, відповідно, 480 гривень за добу. Якщо ви хочете залишити автомобіль на тривалий час без таких «космічних» цін, то навпроти терміналу B розташована парковка із більш лояльною ціною – 80 гривень за добу.

 

А от МАУ “прилетіли” по кількох маршрутах…

Тим часом українська авіакомпанія МАУ скасує низку маршрутів. Серед претендентів на закриття – і внутрішні, і міжнародні рейси. Причиною, яку вказали самі Міжнародні авіалінії України, є нестача літаків, поставку яких компанії затримано через нещодавню заборону суден моделі Boeing 737 Max.

Під закриття потрапили внурішні рейси: з Києва до Запоріжжя, Вінниці (він був найкоротшим), Івано-Франківська та Херсону.

У сфері міжнародних перельотів вже не можна буде скористатися з послуг МАУ на маршрутах до Анкари, Амману, Баку, Мінська та Женеви.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here