Маємо гарні весняні новини для наших завзятих туристів!

Уже починаючи з 14 квітня українцям не потрібна буде віза до Таїланду! Про це йшлося у повідомленнях Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ майже півроку тому, у листопаді. Але тоді це були наміри, і тайська сторона взяла час на уточнення законодавства і затвердження заходів із підготовки й реалізації безвізу для українців.

Потрапити на територію Королівства Таїланд можна буде, не звертаючись по отримання візи.

Фанати тайського відпочинку знають, що донині візу Королівства Таїланд оформляли просто в аеропортах країни, куди прибувають туристи. Це було нескладно, але дещо затратно – дві тисячі бат (тайська валюта), або 60 доларів США.

До кінця січня цього року Таїланд скасовував і цю плату, на шляху до безвізу.

 

Ми недарма вітали з цією новиною саме туристів, адже спрощення візового режиму торкнеться тільки тих, хто подорожує до Таїланду в туристичних цілях.

Тривалість перебування в країні за безвізовими правилами не має перевищувати 30 днів. Важливо! Подовжити цей період можна ще на 30 днів, але лише один раз. Для продовження безвізового перебування українцям слід звертатися до міграціної служби Таїланду.

Приємно і те, що скористатися тайським безвізом є змога у власників і біометрії, і звичайних закордонних паспортів попереднього зразка, що є чинними для громадян України.

Якщо ж ви уже отримали візу в Таїланд, а поїздка має відбутися після 14 квітня – не турбуйтеся, віза залишиться чинною в межах свого періоду.

Мовою фактів:

  • Офіційни старт безвізу – 04.2019;
  • Подорожі в безвізовому режимі – ЛИШЕ в туристичних цілях;
  • Безвіз діє для українців, які мають як біометричні,так і звичайні закордонні паспорти України;
  • Без візи турист може перебувати в Королівстві Таїланд не більше 30 днів
  • Перебування за безвізом можна одноразово пролонгувати на додаткових 30 д.

Будьте першими, хто випробує тайський безвіз!
Замовляйте гарячий тур в Таїланд у туристичних експертів Tavor Travel
Бо Таїлнад+Tavor= ♥

Знайти тур

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here