Ця столиця заслужено тримає «срібло» серед найцікавіших місць планети у 2017-му.

Чилі – край дивовижних узбереж і масштабних вершин, багатою історією, замішаною на поєднанні культур і народів. Серце країни – Сантьяго, пульсує у ритмі розвитку, залишаючи у собі не приховуваний колорит, і це далеко не все, у що можна закохатися, мандруючи тут…

Хоч саме місто заклали конкістадори, його місце було «призначене» тисячоліттями. За даними досліджень, перші поселення тут з’явилися… 15 тис. років тому!

Крім екскурсій, що екзотично відрізняються від європейських, можна насолодитися гастротуризмом, побути вболівальником. Але фішкою, безумовно, залишаються екстримальні види туризму, а також все, що стосується знайомства з неповторними чилійськими винами – їх доставляють навіть до Ватикану. Регулярно!

А ще, прямуючи до  Сантьяго, можете бути спокійні – місто визнано найбезпечнішим на континенті!

Чилійці – неймовірна нація, утворена із, мабуть, найбільшої кількості народів світу. У сплетінні народів ці незвичайні люди створили власні, відмінні від інших, мудрі й красиві традиції.

 

Змагаючись за цікавість туристів, Чилі бере гору не тільки вражаючим ландшафтом і краєвидами.  І найгарячіша пустеля Атакама і сакральний острів Пасхи – далеко не все, що ви маєте знати про чилійські принади. Озера, вулкани, гейзери, гранітні стовпи, містична Патагонія – далеко не повний список must-see для затятих туристів.

І ще одна невеличка приємність – до Чилі українці можуть мандрувати без візи!