Крім травневих заяв президента України про переговори стосовно безвізу з латиноамериканськими державами, у процес «спрощення кордонів» з Україною включається все більше держав на світовій мапі.
Українське МЗС підтвердило журналістам, що тривають переговори стосовно впровадження можливості поїздок без віз – не лише із державами Європи, а також з анонсованих Президентом держав Південної Америки. У відповіді на журналістський запит від міністерства йдеться і про країни Північної Америки, Перської затоки та Азії.

«Зокрема, питання щодо запровадження безвізових поїздок громадян України було порушено перед Вануату, Гренадою, Колумбією, Кувейтом, Південною Кореєю, Маршалловими островами, Мексикою, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Самоа, Соломоновими островами, Таїландом, Тринідадом і Тобаго, Тувалу та Уругваєм», — повідомляє МЗС у відповідь на запит видання «Главком».

Також у повідомленні йдеться про двосторонні угоди про безвізові поїздки громадян із Сент-Кіттс і Невіс та Албанією, що вже укладені. А Маврикій і Коста-Рика уклали односторонні рішення про безвіз для українців.

Країни, які були для нас екзотикою, в перспективі можуть стати і місцем відпочинку, і заробітку в окремих галузях.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here