Екскурсії – це завжди цікаво. А якщо вони ще й приправлені ноткою екзотики, то це вже ціла пригода. Саме про такі екскурсії світу, – дивовижні, неймовірні, нестандартні та часом шокуючі, і поговоримо сьогодні. А точніше про 5 таких найдивніших екскурсій. Можливо, весна, час оновлення і пригод – це якраз ідеальний час для такої подорожі?

1. “Інша сторона” традиційної і спокійної Британії.

Британці не лише п’ють чай та милуються королевою. У них є не лише похмурий тауер та символчний Біґ-Бен! В останні роки популярними екскурсіями стали відвидини загадкового Стоунхенджу, а також екскурсія на гелікоптері над так званими “колами на полях”. Ви зможете споглядати ці непояснювані відмітини у той час, як гід розповідатиме вам про НЛО.

2. Пригоди Боба Марлі на Ямайці.

Наповнений сонцем, позитивом та безтурботністю автобусний тур слідами Боба Марлі. Завершується тур реггі-співами на могилі цього відомого і талановитого музиканта.

3. Похмура містична естетика Гаїті.

Любителі містики, магії та вуду знайдуть для себе цікавинки на Гаїті, адже тут можна стати учасником справжнього екскурсійного вуду-туру.

4. Під дорогами вишуканого Парижу.

Якщо ви любите історію Франції та не боїтеся почути запах не лише французьких парфумів, то ви будете в захваті від екскурсіх по каналізації Парижа. Саме там можна почути найтаємніші оповіді про історії старого Парижу…

5. В ритмі Індії!

А ось в Індії набирає популярності Боллівуд-тур. Зазирніть під палітурку індійського кіно: ви зможете побувати на репетиціях, сфотграфуватися з барвистими персонажами та насолодитися звучанням запальної танцювальної музики!

Ось такі екскурсії наразі пропонує світ… Так, це божевілля, але саме воно так потрібне, коли зима повільно повзе до завершення…

Zarevo.