Маврикій – туристичний рай, котрому вистачило площі невеличкого острова, щоб створити райський куточок, популярний серед туристів всього світу. Це унікальна точка перетину двох материків, двох частин світу – Африки та Азії, перехрестя цілком різних за своєю сутністю і походженням, культур. Але, водночас, це співжиття контрастів – крутий приклад, як люди здатні жити в тісноті і… радості та мирі, наділені особливою гостинністю.

Ці контрасти, радощі і враження ми випробували на собі, і розповімо про улюблений туристичний напрям цього літа!

Маврикій – це втілення ідеального тропічного відпочинку, універсальна формула щастя з усіма його похідними та відтінками. Оптимальний за вологістю й температурою клімат мотивує залишатися тут не просто до наступної відпустки, а просто назавжди.

Тут не буває холодніше +10°С і спекотніше за +35°С. Благодатна пора – осінь і весна, коли велика вода точно не принесе штормів, що трапляються інших сезонів.

Що таке розваги на Маврикії? Це і релаксація, і активний відпочинок.

По-справжньому добре почуваються тут любителі морської стихії. Третій за величиною в світі бар’єрний риф вабить дайверів звідусіль. Хвилі приховують уламки кораблів із різних епох і піратських легенд. Чого варті самі назви – Кораловий Сад, Чорний ліс, Китова скеля…

Якщо риболовля не набридає вам ніколи, то Маврикій – місце, де ставляться нові рекорди: від тунця в 100 кг до акул мако, вп’ятеро важчої за тунця. Кубок чемпіонів у полюванні на гемінгвеївських велетнів океану – марлінів, це теж тут!

Яхтинг? Серфінг? Вінд-серф? Каякінг – все це дивовижним чином вмістив у собі Маврикій, крихітна крапочка на глобусі.

 

Дужі морські вітри, потужні хвилі, гості відчуття – ось де справжній відпочинок. Тропічні джунглі приховують мотузяний парк для юних мауглі і відважних індіанців. А для профі альпінізму гори замінить спуск із 7-каскадних водоспадів Тамарин, завершити який можна стрибком в озеро, як в кіно!

Витративши всю енергію, ви легко знайдете, чим її відновити. Шопінг, нічне життя у столичному Порт-Луї, а ще Кюрпіп, Маебур вдовольнять гламурні амбіції і екскурсійні очікування.

Ботанічний сад Памплемус – найбільший на Південній півкулі, відкриє вам унікальні золотий бамбук, 200-літнє дерево Будди та ін.

Побачити найбільших у вашому житті нільських крокодилів і гігантських черепах можна у парку La Vanille Réserve des Mascareignes, а ще 160 видів суто маврикійської фауни й флори в Ущелині Чорної ріки, в тому числі квітку трохетія і рожевих голубів, що є символом Маврикію.

 

 

Все це розмаїття стоїть на строкатій історії. Колонізатори – Франція, Голландія, Англія – змінювали одне одного на цьому клаптику землі, залишаючи нечуваний мікс культур на місцевому колориті. Про це говорять старі квартали, архітектура, де навіть індійські і китайські поселення. Мечеті, католицькі храми і пагоди буддистів мирно співіснують тут, які і люди. Тож прогулянка Маврикієм – це скорочена версія «80 днів навколо світу»! А ще – тут найбільше свят, бо відзначають і Великдень, і Рамадан, і китайський Новий рік, і Ніч Шиви, і багато інших.

 

Острів щастя, що тут додати? Маврикій чекає! Вирушайте і скуштуйте його смак.

Досліджувала Альона Шуткова, директор Туристичної компанії Tavor Travel

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here