Дубай додав до свого силуету хмарочосів нову блискучу деталь – серед пентхаусів і торгових центрів відтепер найвищий готель на планеті – Gevora.

Дивовижна будівля готелю Gevora перевершила рекордсмена-попередника – JW Marriott Marquis, що знаходиться неподалік, тож їй дістався титул найвищого готелю у світі – висотою 1 168 футів (трішки більше 356 м). Різниця у висоті – всього один метр, але рекорд є рекорд! Відкриття відбулося якраз на старті цього літа.

За даними Інверс, номери в найвищому готелі будуть доволі доступними, як на розкішне розташування і рекордне звання готелю. За одну ніч у номері, в середньому, потрібно буде заплатити ціну від 163 до 190 американських доларів. І це дуже доступно, тоді як середня ціна за номер у готелях поблизу не нижча за 243 долари.

Готель-велетень, на додачу до шикарних і доступних номерів пропонує відкритий басейн на даху дванадцятого поверху готелю з широким виглядом на самісінький центр Дубая, а також п’ять ресторанів, комплекс здоров’я та сауну. Найвищий комфорт і відмінне самопочуття клієнтів – у пріоритеті.

Звідси – і ще одна особливість готелю Gevora – в тому, що тут немає бару, це майже як «сухий закон». Якщо клієнта готелю не влаштує жодний з п’яти ресторанів, адміністрація закладу пропонує не спустошувати алкогольні запаси, а приємно провести час у кав’ярні або кондитерії готелю.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here