Туризм стає мейнстримом по-справжньому, і це круто!
Впродовж минулого, 2017 року, чисельність туристів на планеті зросла аж на 7% і вперше за 7 років подолала рекордну позначку 1, 320 мільярдів любителів подорожей!Такі дані оприлюднила Світова організація з туризму при Організації Об’єднаних націй.

Чарівну «сімку» випередили Європа й Африка з показником аж 8%, що відповідає понад 62 мільйонам мандрівок на африканський континент і бл. 671 мільйону відвідувачів Європи.

На 6 % виріс потік туристів в Азійські і Тихоокеанські куточки світу. У цифрах це 324 мільйони туристів. Традиційно неспокійні близькосхідні краї також привабили на 5% більше туристів, а це ще 58 мільйонів. Невідомо, чи то через американські заборони з перетину кордону, чи інші об’єктивні причини, та до обох Америк з’їздили минулого року орієнтовно 207 млн мандрівників. А це – також тривідсоткове зростання.

Такими темпами розвиток туризму буде лише зростати, кажуть в ООН. І прогнозують, що у 2018 році мандрівників побільшає ще на 5%. Воно й не дивно, тому що жага до подорожей – нестримна! Прокинувшись одного разу, вона кличе туриста до нових країн, свіжих вражень і не дає зупинитися.

Подорожі – наша улюблена справа. І щоб ви не марнували часу в пошуках наступних локацій – пропонуємо вам дев’ятку кращих місць, що розвиваються, за версією

Це означає, що вони не «затерті» натовпами туристів, і активно покращуються. Будьте першими, хто має це побачити цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here