Весна цього року обіцяє бути затяжною, тож українські туристи встигнуть скористатися з принад весняного туризму… То що ж робити тим, хто вже не може дочекатися спекотного літа? Вирушати у весняну подорож! У цьому матеріалі поговоримо про ті місця, в які найкраще їхати саме навесні. Тож, якщо ваша відпустка припадає на один із весняних місяців, то вам буде цікаво ознайомитися з цим переліком.

Березень

Здавалося б, в березні ще не час купатися в морі та засмагати… Звісно, якщо ви не обрали місцем для відпочинку колоритну Бразилію. В березні береги Бразилії вже омиваються теплим морем, температура води у якому перевищує 20-23 градуси. Яскраве гаряче сонце допоможе вам поновити запаси вітамінів та похвалитися перед друзями та колегами золотистим здоровим кольором шкіри. Для прихильник більш активного відпочинку в Бразилії теж знайдеться заняття: подорожі Амазонкою, під час яких можна насолодитися буяючою зеленню та неймовірними дикими краєвидами.

Квітень

В квітні чи не найрізноманітніший вибір країн для відпочинку. Для тих, кому страшенно кортить поплавати та засмагнути чудовим вибором стануть Ізраїль, Туреччина та Єгипет (в останньому вода прогрівається до 24-25 градусів, а температура повітря досягає +30). Для любителів пізнавальних та екскурсійних подорожей квітень стане ідеальним періодом для подорожей до Італії, Болгарії, Іспанії, Португалії та Франції. У цей час немає великого напливу туристів, а знамениті пам’ятки архітектури виглядають просто неймовірно у світлі ненав’язливого весняного сонця.

 

Травень

Травень – це вже початок всесвітньої «пляжної лихоманки». Засмагати в травні можна і вдома на городі чи на березі ставу, проте моря це не замінить. Спекотно-морські обійми розкривають Таїланд, Єгипет, Туреччина, Греція, Кіпр, Болгарія. На екскурсії в травні найкраще вирушити до Польщі, Чехії, Франції. Для тих, хто шукає приємної прохолоди вже в перший спекотний місяць хорошим варіантом відпочинку стануть країни Балтії, та буяюча свіжою зеленню Ісландія.

 

Вдало вибраний весняний відпочинок зарядить вас силами та позитивом і вам точно не будуть страшні ніякі весняні депресії.

Zarevo.