Громадянам України можуть уможливити поїздки в Канаду по електронних візах. Безвіз в Канаду для українців – це не тільки обіцянки?

Хороші новини оприлюднила п.Мар’яна Мигайчук, депутатка і членкиня канадського парламенту (Ліберальна партія Канади).

«Було проведено вельми продуктивні перемовини із президентом Зеленським. Оцінюю результат як визначну перемогу для людей-моїх виборців: прем’єр-міністр Дж.Трюдо узяв зобов’язання надати українцям можливість відвідування Канаду на основі попередньої електронної авторизацієї» – сказала Мигайчук. Це означає – без візи.

Депутатка також зазначила, що в період своєї роботи за даної каденції нею було внесено кілька петицій до парламенту, в яких пані Мигайчук наголошувала на необхідності спростити візовий режим із Україною. Проте, іце ще не все.

Власне, на даний час Конгрес Українців у Канаді активно займається лобіюванням в канадському уряді питання стосовно введення для українців правил подорожей, схожих із тими, котрі на сьогодні є чинними для громадян Бразилії.

Від 2017р. громадяни цієї країни, для яких упродовж попередніх десяти років уже надавалася така віза для в’їзду до Канади, отримали змогу для чергових своїх подорожей проводити лише авторизацію за електронною формою. На її оформлення йде лише декілька хвилин, а коштує авторизація у перерахунку близько семи доларів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here