Кожна частина подорожі – починаючи від збирання валізи і закінчуючи дорого до дому, – це неймовірні і безцінні спогади. Проте, є моменти, які зроблять якийсь короткий відрізок спогаду неприємним. До таких моментів відноситься нудьга у літаку. Отож у матеріалі ми поговоримо про те, які “чарівні ліки” існують від такої “хвороби”.

Спосіб перший, “Нудно побороти нудьгу”.

Здогадалися, про що йде мова? Так, 68% пасажирів літаків долають нудьгу за допомогою сну. Так, цей спосіб має і свої плюси: ви відпочинете перед важким днем. Однак, сон у літаку навряд можна назвати комфортним і, тим більше, цікавим способом боротьби з нудьгою.

 

Спосіб другий, “У передчутті”.

На відміну від протележного, цей спосіб застосовує дуже малий відсотко літунів. Він полягає у вивченні путівника по місцю майбутньої подорожі. Це теж корисний спосіб, адже ви вистрибнете з літка і зможете стрімголов помчати до пам’ятки, що вас цікавить. Однак, саме вивчення путівника цікаве десь так 50/50.

Спосіб третій, “Я ніколи не втомлююсь від улюбленого заняття!”.

Ще один неймовірно популярний спосіб – читання. Якщо ви любите читати, та навіть у подорожі не готові розлучатися з “паперовими друзями”, то це просто ідеально для вас. Книга – це, зрештою, теж подорож, тож виходить така собі “подорож всередині подорожі”. З мінусів – прилетівши до мети, ви будете не надто зосередженими.

 

Спосіб четвертий, “Гаджети, гаджети, гаджети!”.

Деякі пасажири літаків проводять час за переглядом фільмів чи грою в різноманітні ігри на своїх ноутбуках чи планшетах. Проте вони дозволені далеко не в кожному літаку.

Спосіб п’ятий, заключний, “Для найсміливіших”.

Ви не повірите, що можна робити в літаку! Це просто неймовірно (і я не про ласощі, які можна попросити у стюардеси). Можна познайомитися з сусідами, які, можливо, виявляться цікавими людьми і зможуть розповісти більше цікавого, ніж сон, книга, путівник та фільм разом узяті. Оце справді чудовий розважитися над землею…

Ось такі способи не нудьгувати, знаходячись у повітрі. А хоча… Як взагалі можна нудьгувати, знаходячись на кількасот метрів над землею і прямуючи до іншої країни!?

Zarevo.