З чого починається подорож? Ні, не з першого кроку, не з квитка на літак чи автобус і навіть не з візи. Початок подорожі – це валіза. І, звісно ж, речі, які потрібно в неї скласти. І, незалежно від того, плануєте ви їхати на Північний полюс, чи на Карибські острови, є речі, без яких вам просто не обійтися. Саме про ці дрібнички-помічники, для яких потрібно знайти місце у своїй валізі, ми і поговоримо сьогодні.

 

  1. Перше, що слід покласти до валізи – це повний перелік необхідних документів: починаючи від паспорта і закінчуючи медичною страховкою. Документи найкраще зберігати у внутрішній кишені валізи: так їх відносно легко дістати, однак менше шансів загубити.
  2. В поїздці необхідна аптечка. Навіть якщо ви їдете до п’ятизіркового готелю, де вами будуть опікуватися найкращі лікарі світу, вам все одно знадобляться свої ліки. Особливу увагу приділіть медикаментам, які приймаєте регулярно. Обов’язково візьміть препарати проти болю, алергії, перших симптомів застуди, також не забудьте антисептик, пластир, заспокійливе (на всякий випадок).
  3. Гігієна – це річ особиста, тож і предмети гігієни варто мати свої.
  4. Що за поїздка без фото? Обов’язково прихопіть телефон та фотоапарат, щоб найпрекрасніші моменти подорожі залишалися з вами. А от ноутбук краще залишити вдома (як альтернативу можна взяти смартфон або планшет), адже він займає багато місця та й важкуватий.
  5. Не забудьте про корисні дрібнички: парасолька, ліхтарик, складний ніж, годинник, блокнот і ручка, запальничка або сірники. Подорож – це дивовижний відрізок часу, на якому може трапитися що завгодно.
  6. По одному предмету гардеробу на кожен вид погоди. У вашій валізі має знайтися місце і для вітровки, і для купальника.
  7. Щось для розваги. Якщо ви будете летіти в літаку, то навряд у вас вийде користуватися телефоном. Тому захопіть книжку, журнал, чи просто збірник кросвордів.

 

Всі ці речі зроблять поїздку простішою і приємнішою. Наостанок додам пораду від себе, вона не раз допомагала мені під час подорожей та переїздів: запишіть у блокнот перелік речей, що взяли з собою та місце їх розташування у валізах. Навіть приємна подорож – це стрес, тож у вашій голові все швидко перемішається. А список речей швидко нагадає вам, що, де і навіщо лежить.

Zarevo.