1.

Насправді ти в будь-який момент можеш викинути зі свого оточення все, що захочеш. Забудь про прив’язаність до речей. Виходь із зони комфорту – це запорука цікавого життя. І свободи.

 

2.

Подорожуючи, будьте відкритими до світу – не слід концентруватися на собі. Тільки відчуваючи світ більше, ніж себе, можна по-справжньому відчути, що він промовляє до тебе. Пошук і цікавість до всього підбадьорює наш дух. Не цікавлячись нічим, крім власної персони, ризикуєш померти від нудьги і втоми.

3.

Створюй власну картину світу! З дитинства нас навчають на свій лад – оце таке, а це – таке… Знайомся з місцями з власних вражень – вони найправильніші.

4.

Не гальмуй. Кожному давно пора визначити свої внутрішні гальма і… знищити їх! Стіни і рамки існують всередині нас! Щоб їх усунути, потрібна лише енергія.

5.

Подорож – це шлях навчатися. Нічого не дається нам просто. І важкі подорожі зазвичай навчають найбільше, і запам’ятовуються на довше…

6.

Шукаєш спокою і душевної гармонії? Прямуй в гори чи у пустелю. Не слід плутати самотність і усамітнення. Перше – поняття душевне, воно отупляє, друге – суто фізичне, здатне заспокоїти, умиротворити.

7.

Ніколи не чекай слушного дня, нагоди, щоб почати, щасливого моменту – щоб виграти в лотерею. Ти маєш все необхідне, щоб розпочати свою подорож тут і зараз!