Щороку консалтингова компанія Mercer проводить дослідження неймовірної кількості міст, аби вкотре оголосити світові, які ж міста є найкращими для життя.

Рейтинг має вже 19 років “стажу”, а це змушує йому вірити.

І якщо маршрут вашої подорожі №1 у 2017-му ще редагується, радимо включити до нього хоча б одне із цієї чарівної сімки міст світу.
№7. Франкфурт-на-Майні (Німеччина)

Фінансовий центр країни, затишний і просунутий одночасно, Франкфурт ще й срібло здобув – якщо говорити про окрему категорію рейтингу – інфраструктуру. Тож не сумнівайтеся, тут дійсно дуже зручненько!

№6. Дюссельдорф (Німеччина)

За комфорт та інфраструктурні новації ще одне німецьке місто потрапило до цього рейтингу. Окремий респект за вигадливу архітектуру.

№5. Ванкувер (Канада)

Особливе місто з особливою атмосферою. Воно – про рівність і можливості, про комфорт і безпеку. Особливо для тих, хто не любить смажитися на південному сонці.

№4. Мюнхен (Німеччина)

Місто-свято, місто-карнавал… Тим не менш, Мюнхен не позбавлений і інших чеснот, що вивели його на позицію за трійкою лідерів.

№3. Окленд (Нова Зеландія)

Далека і незнайома нам земля невеличкої Нової Зеландії – дружня і комфортна. Дехто каже, що якби це було ближче, там би з радістю оселилося пів-Європи…


№2. Цюрих (Швейцарія)
Культурна столиця Швейцарії, різноманітна і вражаюча.

№1. Відень (Австрія)

Це вже восьма перемога австрійської столиці!