Жертвуєте місцем відпочинку заради економії? Часто доводиться відпочивати на дачі через економію? Навіть у популярних для туристів країнах можна заощадити і добряче відпочити. Сподіваємося, наші поради допоможуть Вам відпочити, де Ви хочете. Адже, яка різниця, які на тобі кросівки, коли ти гуляєш по вулицях Парижу.

·             Купуй у вівторок. Ціни на авіаквитки компанії планують на тиждень. Усе, що не купили на вихідних, отримує знижку в понеділок. У вівторок розпочинають «війни цін».

·             «Обирайте в рядку пошуку “1 пасажир”». Якщо Ви летите сім’єю або просто великою компанією – шукай квитки на одну людину. Сайти авіакомпаній спробують продати квиток вище класом якщо Ви вбили в рядок пошуку 2 або більше осіб. Різниця в ціні не завжди очевидна, так як Ви бачите суму за всі квитки одразу а тому можете не звернути увагу на те, що один чи два квитки Вам видали більш високого класу і вони, відповідно, набагато дорожчі. Обирайте в рядку пошуку “1 пасажир”. Дізнайтеся мінімальну ціну і потім простежте, щоб вартість кожного квитка була саме такою, яку Ви обрали.

·             Робіть покупки авіаквитків «інкогніто». Якщо Ви спочатку зайшли на сайт просто переглянути і підібрати квиток, а потім зразу обрали і закинули потрібний у кошик, то будьте готові, що через 15 хвилин сайт захоче продати Вам квиток за вищу ціну. Справа не в тому, що всі квитки розкупили – просто авіакомпанія вже знає, що Ви заходили, цікавилася цим квитком, він дуже Вам потрібен і, ймовірно, Ви готові заплатити дорожче. Всього цього можна уникнути якщо шукати квитки в режимі браузера «інкогніто». Таким чином Ви уникнете торгів.

·             Робіть поправки. Якщо Ви подорожуєте й бажаєте заощадити за обідом – виправіть помилки в меню місцевого ресторанчика. Зазвичай власники з радістю пригощають таких гостей смачним обідом.

·             Платіть менше за розваги. Купіть квитки на атракціони й екскурсії через інтернет – і Ви зекономите 10% його вартості.

·             Безкоштовний хостел? Чому б ні. У багатьох хостелах можна домовитись про безкоштовну ночівлю взамін Вас попросять допомогти прибрати готель.

·             Маленькі хитрості для великих сумочок. Пропускайте чергу на видачі багажу. Приклейте до валізи етикетку «крихкі предмети» (навіть якщо їх там немає) і наповнення ваших валіз приїде цілим і не пом’ятим. До того ж, «крихкий» вантаж часто розміщують поверх іншого «звичайного» вантажу, а тому його першим принесуть на видачу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here