Людина, щиро закохана в свою справу, іншим здаватиметься дивною. Ми з вами точно знаємо: зрозуміти мандрівника за покликанням іноді непросто. Тому іноді потішити таку людину приємним подарунком буває не так просто… Натомість ці туристи завжди безмежно радіють різним, на перший погляд, дивним речам.
От навіщо вам, приміром, термо-горнятко, якщо вдома завжди є свіженька кава і запашний чайок? А їм – ой як треба!

Сьогодні ми підкажемо, що дарувати друзям-туристам, щоб зробити їх дійсно щасливими. Складено з мрій і “хотілок” туристів у соцмережах.
Отож, даруйте…

№1. Надійну і зручну валізу / міцний і красивий рюкзак
Врахуйте: розміри (для перельотів і тривалих мандрів це дуже важливо).
Функціональність: що зручніше користуватися валізою чи рюкзаком, то більше у вас плюсиків до карми.

№2. Компактну парасольку
Врахуйте: парасолька річ корисна, але легковажний турист готовий знехтувати нею через вагу. Тож обирайте найлегшу, але все ж міцну!
Функціональність: парасолька повинна легко складатися і робитися якнайменшою.

№3. Органайзер для дрібниць і косметики
Врахуйте: це річ “унісекс”, адже туристам кожної статі доводиться брати в подорож безліч дрібниць, без яких мандрівка може не відбутися.
Функціональність: що більше відділень і що компактніше, то краще!

№4. Тревел-кейс для квитків і документів
Врахуйте: розмір тревел-кейса має дозволяти вмістити всі стандартні розміри документів – закордонного паспорта, пластикових карток і звісно, квитків!
Функціональність: ця річ буде поруч з туристом завжди. Подбайте, щоб вона була якісно виготовлена і неодмінно сподобалася мандрівнику!

№5. Зовнішній акумулятор для смартфона
Врахуйте: розміри пристрою мають бути найоптимальніші – пам’ятайте, які важливі для туриста розмір та вага всіх речей!
Функціональність: Power-bank повинен вміщувати стільки заряду, щоб вистачило на повну зарядку відповідного пристрою із запасом.

№6. Універсальний перехідник для розеток
Врахуйте: Обов’язково треба перевірити справність Вашого подарунка, щоб вироби “made in China” не засмутили Вашого туриста в дорозі.
Функціональність: враховуйте особливості розеток у країнах, куди мандрує Ваш друг.

№7. Маска для сну в літаку
Врахуйте: розмір маски, матеріал, з якого вона зроблена
Функціональність: маска має бути справді непрозора, зручна і приємна при використанні, і звісно, з дизайном, що створює гарний настрій!

 

Даруйте класні туристичні подарунки, робіть друзів щасливими – повірте, з кожної подорожі Вашого туриста всі плюсики і подяки повернуться до Вашої карми!