Час знайти сонячні окуляри – у Лондоні нарешті буде сонячно цього літа. Час вирушати в подорож. Так, влітку навіть дощова британська столиця посміхається.
А ми знаємо п’ятірку кращих маршрутів для туристів! Літні дні – краща нагода побачити неймовірні івенти в парках, численних садах та зелених просторах мегаполісу. Побачити Лондон у новому світлі найпростіше в теплі місяці.

Бери від літа більше!

Розкачати Вечірку на даху

Руфтоп парк в Далстоні почався з колекції висотних акцій, на зразок нью-йоркських. Їх гасло – живи високо! Волонтери створили цілий календар вражаючих подій. Вечірки і зібрання з йоги поступаються художникам і креативним дизайнерам, які використовують простір для демонстрації своїх робіт, перетворюють його і твою свідомість разом з цим. Все це з дивовижною частотою змінюється іншими вечірками, а ще – спогляданням на зорі – астро-сценою на ніч. Нові афіші подій і за потреби квитки на них можна повсякчас знайти в Інтернеті.

 

Зловити стрічку під зірками!

Стрічка – це про кіно! Любиш кіносеанси? А просто неба, в парку? Наприклад, «Мисливці на привидів» у Бетерсі парку, «Касабланка» в К’ю Ґарденз… чи як щодо Нотінг хіл у Кенсингтонському палаці? Луна-Сінема приносить кінопригоди в парки, сади і визначні будівлі Лондона та околиць. Тож влітку точно час забути про нудні онлайн-зависання з серіалами, якщо ти в Лондоні. Знаходь близьке своєму настрою місце або обирай кіно до вподоби. Може, це буде

Реґент парк? Нова атмосфера, розваги і вулична їжа – ця розвага не по-лондонськи надихає!

 

Міняємо дві ноги на… чотири!

Побачити Річмонд парк на конях. Простір, що втричі перевищує розміри Централ парку в Нью-Йорку (!), двоє ніг просто приречені втомитися.

Найпростіше цьому зарадити – ввести у пошуку Stag Lodge Stables, назву місцевого кінно-спортивного центру. Тут пропонують побачити увесь Річмонд парк з нової висоти, перебуваючи верхи. Немає значення, вправно сидиш у сідлі чи зовсім новачок, прогулянку по цій місцевості інструктор влаштує як слід. Для прогулянок пропонуються погодинні тарифи, але навіть їх краще забронювати заздалегідь, бо охочих прокататися парком верхи вистачає і серед місцевих.

Якщо хочете тихої прогулянки для медитацій – приходьте рано-вранці, у цей час тут найменше людей.

 

Відчути себе древніми, як динозаври

Крістал Пелес парк є місцем, де мешкають динозаври – справжній тобі парк юрського періоду!

Ще задовго до Стівена Спілберга, британський скульптор Бенджамін Ватерхауз Хокінз створив тримірних динозаврів, як живих. Історія тридцяти скульптур в 3D у парку починається з 1852 року. Усі вони були створені до Дарвіна, тож скульптор керувався власними, доволі химерними, уявленнями про всіх істот. Такі собі динозаври у вікторіанському стилі. Крім того, у просторі розміщені й інші доісторичні тварини.

Ці фігури – національна спадщина країни. Навіть королівська родина вчащає на екскурсії сюди. Тож прогулянка в минуле – наче в кіно, з усіма додатковими емоціями – додається!

Не пропустіть …цирк

Голови – вгору! Дивитись всім. Найбільш сміливим – руки вгору! У парку Реґент на вас чекають уроки від Голландської циркової школи. Протягом всього літа пропонуються двогодинні заняття, що підійдуть навіть для дітей – від 8 років. Щоб злетіти на трапеції – вам спершу доведеться навчитися «літати» на безпечному рівні. Це – емоції і адреналін, з якими може зрівнятися хіба джампінг в диких каньйонах чи на мостах. Зате навколо лондонська панорама!

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here