Ви любите колорит, незабутні свята та відчуття свободи? Вам не цікаві стандартні свята або фестивалі і ви звикли шукати чогось більшого? Тоді вам буде цікаво прочитати цей матеріал, адже у ньому зібрані найяскравіші події року зі всього світу та найкрутіші бунтарські свята та фестивалі планети.

День Святого Патрика, Ірландія

Це свято популярне у багатьох країнах світу, проте, якщо ви хочете відчути його справжній дух та стати співучасником істинних традицій, то вам слід вирушити на святкування дня СвюПатрика саме до Іраландії. Леприкони, пиво, традиційна ірландська музика та буйна зелень костюмів – усе це справжня незабутня феєрія.


Вейв Готік Треффен (Wawe Gotik Treffen), Німеччина

Всесвітній готичний фестиваль, музика, спілкування, тисячі людей в дивовижних костюмах, море емоцій! Ви не забудете цього ніколи!

 

Карнавал в Ріо, Бразилія

Це чудова ідея для любителів яскравості, насиченості і запальних бразильських танців. Гарний настрій та море позитиву гарантовано!

 

Октоберфест – фестиваль пива, Німеччина

Люди, які зібралися тут, не просто п’ють пиво, вони – його справжні поціновувачі. Октоберфест – більше ніж зібрання любителів пива. Це ціла юрба однодумців, які приїхали «відірватися».

Ніч Гая Фокса Великобританія

Вам подобається грати з вогнем в прямому сенсі слова? Тоді цей фестиваль вам сподобається! Смолоскипна хода, феєрверки, дух свободи… І хоча свято приурочене до не надто веселих подій, яскраві емоції гарантовані!

Попереду цілий рік, тож гайда за враженнями!

Zarevo.