Все на світі змінюється, а надто у вік онлайн технологій. Туристичні смаки юзерів і фоловерів Instagram перемістилися за океан – про це свідчить п’ятірка найпопулярніших місць, визначених мережею.

 

5-е місце

Ейфелева вежа, Париж

Ледь затрималася в рейтингу Ейфелева вежа – а раніше здавалося, що любов до неї, як і до французької столиці – вічна!

 

4-е місце

Time Square у Нью-Йорку.

Найлюдніше. Ніколи до кінця не знатимеш, що таке справжня людська ріка, не побувавши тут у розпал дня. Роблячи селфі – міцно тримайся за телефон!

 

3-є місце

Central Park NY (Централ Парк)

Зелене серце Манхеттену. Смаки інстаграмерів, вочевидь, переміщаються туди, де комфортніше.

 

2-е місце

“Срібло” заслужено отримує Universal Studios, святая святих кінопродакшену.

Universal Orlando Resort is the only theme park destination in the world where you, your family and your friends can feel all these things in the same day: rush, joy, exhilaration, total outrageousness, extreme fun and everything else. It is a unique destination where guests are not just entertained – they become part of their own entertainment and adventure.

Хоч на мить зануритися у фантастичний, напіввіртуальний світ,  почуватися голівудською зіркою, роблячи селфі – ніде це не буде так реалістично і адреналіново, як буває тут!

 

1-е місце

Діснейленд, Каліфорнія, США

Всі ми в душі діти. А вподобання користувачів Інстаграм зайвий раз це підтверджують. А все тому, що чи не в кожному куточку планети слово Діснейленд майже завжди дорівнює слову Мрія!