Хочете незабутню відпустку, але не маєте можливості витратити на неї дуже багато? Не проблема! Щоб відпочити за кордоном не обов’язково бути мільйонером, просто потрібно знати, де відпочивати. Ви не знаєте? Тоді знайдіть кілька варіантіввідповіді на це питанна у цьому матеріалі.

  1. Грузія. ($70-80 на добу за двох людей).
    Вас чекають гостинні грузини, натуральні вина та якісний шашлик, а також хачапурі та інші національні страви, не говорячи вже про непорівнюваний ні з чим грузинський колорит. Всього $4 вам доведеться витратити на обід у кафе, а на ночівлю в готелі – не більше $40.
  2. Лаос. ($50-65 на двох людей за добу).
    Неймовірні зелені краєвиди, аутентичні традиції, чисте повітря та незвичайна природа полонять вас. А як щодо цін? За $2 ви зможете смачно пообідати, а номер у готелі знімете всього за $17. Щоправда, більшість пам’яток доведеться відвідувати платно, проте ціна на квиток просто смішна.
  3. Індонезія. ($40-50 на двох людей за добу).
    Індонезія славиться буйним колоритом та неймовірною вуличною їжею, придбати той чи інший вид якої можна від $1 до $3. Повноцінний обід обійдеться вам всього в$5 доларів, а готельний номер, наприклад, на Яві – всього $20.

Ось так недорого та яскраво можна відпочити за кордоном, якщо просто відхилитися від звичних маршрутів та подивитися в трішечки іншому напрямку.