Після переговорів між Президентом України Петром Порошенком та Прем’єр-міністром Об’єднаних Арабських Еміратів, правителем Дубайського емірату Шейха Мухаммеда ібн Рашида аль-Мактума, досягнуто домовленостей про встановлення безвізового режиму між цими двома державами.

Новину оприлюднили в прес-службі українського глави держави.

Вчора український Кабмін та Уряд Об’єднаних Арабських Еміратів в особі уповноважених міністрів був підписаний Меморандум про взаєморозуміння про скасування режиму візового в’їзду до країн. Крім того, укладено угоду про співпрацю у культурній сфері урядами України й ОАЕ та підписано Меморандум про взаєморозуміння у галузі дослідження космосу.

Якщо останні два пункти направлені на довгострокову перспективу – то безвіз для українців та мешканців ОАЕ стане можливим уже в грудні – після обміну відповідними нотами уповноважених Міністерств закордонних справ двох держав.

Це робить ще доступнішим розкішний відпочинок в ОАЕ за доволі доступною ціною для українців. А наші співгромадяни полюбляють Емірати. Лише минулого туристичного сезону (у 2016-му) цю країну відвідали більше 115 тисяч українців. І для цього дійсно є багато причин:

№1. Це розкіш у чистому вигляді.

Саме цього привілею прагнуть наші туристи!  Слову «шикарно» тут підпорядковано, здається, все. Від транспорту до краєвидів, від осель до розваг. Все тут виконується вище, ніж на «відмінно»: так, щоб справити незабутні враження.

№2. Смак Сходу

Гастрономічна імперія відкривається для туристів в усіх своїх гранях. Для шукачів смачних вражень на відпочинку кухня Еміратів догоджає по-всякому – як в кількості, так і в різноманітності. Прянощі, солодощі, морська екзотика – на всі смаки.

№3. Екзотичні краєвиди

Країна залишиться в пам’яті всіх, хто її відвідав – завдяки природним краєвидам: на невеличкому клаптику планети так красиво поєднується філософія пустелі, безмежність моря та велич гір!

№4. Міста «майбутнього».

Гігантські скляні хмарочоси, штучні острови, майже космічні архітектурні вигадки. Це – казково багата країна, яка може дозволити собі втілювати будь що!

№5. Доступність.

Коли українці мріють про відпочинок, випливає «неможлива» формула: по-королівськи, але за дешево! В ОАЕ навіть це можливо!

Ціни на тури – особливо гарячі путівки – насправді доступні. Купуючи навіть бюджетні тури, ви почуваєтеся як мінімум, монархом!
Це – стандарт відпочинку в Еміратах. Не вірите?
Вже з грудня переконайтеся в цьому!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here