Останнім часом життя у Європі стало мрією для багатьох українців. До складу Європейського союзу входить 28 країн. Якщо Ви все ж стали одним із тих щасливців, що наважилися поїхати на заробітки чи взагалі переїхати до іншої держави, тоді можете зіткнутися з великим вибором: яку з 28-ми країн обрати? А після вибору країни ще треба приїхати у якесь місто. І щоби Ви не губилися, ми Вам трішки допоможемо. Працівники нашого сайту постаралися скласти для Вас рейтинг п’яти найкращих для проживання міст Європи. Рейтинг складався спираючись на показники стабільності, охорони здоров’я, освіти, культури а також інфраструктура.

№4 Берлін (Німеччина)

Ще з часів, коли Німеччина збиралася по частинах після другої Світової війни Берлін утвердився як технологічний центр із сильною підтримкою молодих стартапів. Незважаючи на розвиненість інфраструктури вартість життя тут порівняно невисока. Мешканці міста дуже толерантні й ввічниво відносяться до різних культур та національностей. Вражаюча архітектура, зелені парки а також нічні клуби не дадуть Вам засумувати після робочого тижня. Сама атмосфера міста спокійна та не напружена.

№3 Мюнхен (Німеччина)

Мюнхен – місто на ріці Ізар. У місті налічують більше 20-ти великих парків, багацько зелених насаджень і 1,3 млн мешканців. Мюнхен не любить хмарочосів і висоток взагалі, через що нагадує невеличке місто. Транспортна гілка тут налаштована чудово – можна добратися до будь-якого закутка міста. У Мюнхені життя також на високому рівні, щоправда, порівняно зі столицею, жити тут буде трішки дорожче. Родзинка Мюнхена – пивний фестиваль Октоберфест.

У середньому без освіти у Німеччині річна зарплата*:
– монтажника – € 32 330,
– різнороба – € 30 513,
– логіста – € 29 340,
– покрівельника – € 27 500.

* – інформація з офіційних джерел, що може не співпадати з фактичними даними через питання урахування податків та зборів.

№2 Цюрих (Швейцарія)

Відчуття релаксу та безтурботності проживання Вам подарують дві річки в місті та озеро. Цюрих – центр мистецтва, який налічує 50 музеїв і більше сотні мистецьких галерей. Саме місто чисте, має високі оцінки за безпеку. Тут Ви не наткнетесь на міські затори. Однак є недолік – Цюрих посідає 4-е місце у рейтингу найдорожчих.
Щомісячна зарплата у Швейцарії для працівників без кваліфікації – орієнтовно 2000 €.

№1 Відень (Автрія)

Відень люблять і туристи, і мешканці. Окрім численних замків, опер та інших культурних цінностей, Відень вирізняється високим рівнем зайнятості та низьким рівнем злочинності.
При високому рівні життя вартість житла оптимальна. Громадський транспорт також недорогий – 1 євро в день. Середня зарплата в Австрії – 2135 євро.

Переваги європейського життя давно очевидні багатьом українцям. Однак, навіть безвіз дає можливість лише подивитися на це життя, але не спробувати його наповну.
Інша справа – отримати європейське громадянство, а з ним – всі переваги та перспективи життя в ЄС. Це вже виглядає більш ніж привабливо. Отримати громадянство ЄС можуть і українці. Як зробити це цілком офіційно – дивіться ТУТ.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here