Весна

Варто звернути увагу на колоритну Тоскану.  У провінції Лукка проходить барвисте квіткове дійство – свято камелій Antiche Camelie della Lucchesia. У вас буде можливість зазирнути до святая святих – у садах місцевих вілл з найдивовижнішими квітами. Це – час і місце квіткових виставок, філігранного дизайну, і просто неземної краси. Крім того, у цей час Ви зможете застати тут дегустацію чаю і свято японської культури.

 

У дні Великодніх свят у тосканських містах проходять ярмарки антикваріату. Приміром, фортечні мури Лукки перетворюються на цікав енні полиці музею просто неба, де Ви, тим не менш, зможете придбати собі щось до душі. Не забудьте відвідати ринки у містах Вінчі і Греве-ін-К’янті.

24-26 квітня в м. Кастільончелло проходить фестиваль Castiglioncello Foodies Festival – свято вуличної їжі. Для гурманів, шанувальників італійської кухні і веселого дозвілля,організатори готують розмаїті дегустації, видовищні шоу кухарів й інші розваги. Якщо мрієте про Італію, а чоловік все опирається цьому – розкажіть йому про величезний вибір смачного домашнього пива всіх сортів на фестивалі.

9-10 і 16-17 травня містечко Террічола (провінція Піза) покличе туристів на фестиваль полуниці. Такої кількості смаколиків багато хто в житті не бачив! А щоб не занапастити апетитом свого здоров’я, відвідувачам пропонують барвисті вуличні дійства, вистави і ярмарки.

Літо

Літні місяці в Італії ідеально підійдуть для тих, хто мріє про середземноморську засмагу і купання досхочу. З іншого боку, не радимо планувати екскурсії: з огляду на клімат – шалену спеку і відчутну вологість, влітку це може стати не відпочинком, а тортурами…

Осінь

Вересень – ніяка вам не осінь з дощами, як удома. В Італії – оксамитовий сезон, і відпочинок на узбережжі вас неодмінно потішить.

2-4 жовтня у Флоренції можна розважитися на грандіозному фестивалі вуличної їжі. Спізнилися? – Встигніть 16-18 жовтня стати гастро-туристом у Барі чи 23-25 жовтня в Римі.

До 20 жовтня триває грандіозний архітектурний проект, з яким ви забудете навіть про всі принади вуличних смаколиків. Ville aperte дає унікальну можливість побачити майже 150 історичних пам’яток Мілану, Лекко, Комо… Королівські замки, розкішні палаццо, садиби і вілли, собори, парки, монастирі гостинно запрошують на відвідини.