Попри відчутний скепсис і саркастичні висловлювання щодо потрібності безвізового режиму, від перших днів його запуску й дотепер ситуація демонструє протилежне.

 

Усім, хто стверджував, що українцям не вистачає грошей на мандрівки без віз, суперечать показники зростання особливо авіаперевезень, про які звітували (переважно недешеві) українські перевізники – а це + 40%. Пасажиропотік на летовищах загалом склав більше 7 мільйонів осіб! Це – дані Державної міграційної служби.

Порівняно з минулим роком, кількість саме комерційних рейсів українських авіаперевізників зросла майже на чверть.

За даними видання Експрес, до початку липня за безвізом кордон встигли перетнути понад 200 тисяч громадян, і лаше 43 особам було відмовлено у в’їзді, через зафіксовані раніше порушення міграційного законодавства країн ЄС.

Що може стати причиною відмови?

Отримавши безвіз, українці також підтвердили тенденцію вибору європейських курортів і туристичних напрямів – кількість поїздок як через туристичних посередників, так і приватно, зростає з великою швидкістю.


Старт безвізового режиму дав поштовх і на трудових ринках країн ЄС, особливо тих, де відчувається дефіцит трудових ресурсів. Приміром, про спрощення умов працевлаштування українців заявили Польща і Угорщина. Однак експерти передбачають, що це лише початок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here