Плануючи подорож до Італії, врахуйте цю п’ятірку, здавалося б, не першочергових речей. Це дасть Вам змогу подорожувати ще більш легко і спокійно!

1. Не тримайте секретів від… залізниці

Подорожуючи залізницею, при купівлі квитків завжди називайте свій вік, і вік усіх членів сім’ї (або компанії), а також іншу інформацію – про статус студента, пенсіонера…

Секрет – в тім, що італійська залізниця пропонує дуже гнучку систему знижок для багатьох вікових категорій та соціальних груп. Це – шанс заощадити, і зробити собі приємне!

 

 

2. Викликайте таксі по-італійськи

В Італії звикли викликати таксі по телефону. Через це «зловити» авто просто серед вулиці майже неможливо.

Майте на увазі: служби таксі мають націнки на нічні поїздки, додатковий багаж, святкові чи вихідні дні, і «святе» – трансфер до аеропорту. Врахуйте це, плануючи витрати.

 

3. Секрет ресторанчиків

 

Вас так і тягне посидіти у цих затишних ресторанчиках, спробувати запашну каву чи свіжу випічку, або уславлену пасту…

Ось вам маленька підказочка: якщо Ви робите замовлення, сидячи за столиком, воно обійдеться Вам дорожче, ніж якщо Ви самі підійдете до стійки.

Щоб не образити італійські традиції, поважайте каву – місцеві ніколи не запивають їжу кавою, а п’ють її окремо, просто насолоджуючись цим соло.

 

4. Пам’ятайте про фієсту!

Не дивуйтеся, якщо з 12.00 до 16.00 не зможете втрапити практично нікуди: у цей час в італійців фієста – це навіть святіше, ніж наша рідна обідня перерва в установах!

Користуйтеся нагодою – відпочиньте також.

 

5. Пожалійте свої ніжки, і… голову

Якщо в Італії на Вас чекають обіцяні незліченні екскурсії, забудьте про підбори – пожалійте свої ніжки! Більшість вуличок тут вимощено бруківкою, яка втомить навіть тренованих леді.

Зате стиль компенсуйте капелюшком – через нещадне сонце (особливо влітку) це найнеобхідніший аксесуар.