Кількість відмов українцям у в’їзді до країн Європейського Союзу різко зросла. Протягом  2018 року до ЄС не впустили близько 60 тисяч громадян України – роком раніше цифра була на 20 тисяч меншою.

Як повідомило європейське агентство з охорони кордонів, найбільше відмовляли українцям при перетині кордону з ЄС на території Польщі. Саме через Польсько-Український кордон найбільший потік людей. Були відмови й серед пасажирів літаків і кораблів, їх отримали близько 4,5 тисяч  людей.

Також у агентстві розповіли про дві основні причини відмов українцям. Найпоширеніша проблема  – відсутність документів, що обґрунтовують ціль та мету поїздки за кордон. Другі за кількістю випадки відмов, пов’язані з недостатньою для існування кількість коштів (Зараз мінімум для Польщі – 75 злотих на добу. Але для терміну від 1 до 4 днів потрібно з собою мати не менше 300 злотих).

Фахівці відзначають, що зменшення відсотку пропуску до Європи – через різкий приплив Українських емігрантів, який триває вже декілька років.

У минулому році Польсько-Українську межу активно перетинали близько 9,5 мільйони людей.

Серед українських громадян Польща — одна з найбільш популярних держав для навчання, роботи і життя. Її прихильників із України переважно приваблює сусідство, співзвучність мови, непогане ставлення до наших громадян і оптимальні для життя заробітні плати.

Цілком природно, що  на батьківщину часто не повертаються ті, хто поїхав трохи підзаробити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here