Польща виявилась найбільш привабливою для інвестицій у Європі

Країну визнали другою найбільш привабливою для інвестицій у світі з точки зору ведення бізнесу. Такий рейтинг із 67 держав склали аналітики відомого журналу CEOWORLD.

При складанні рейтингу враховували  такі фактори, як корупція, свобода (комерційна, особиста, фінансова), робоча сила, захист інвесторів, податки, якість життя, бюрократія і технологічна підготовка.

На основі цих даних бали начисляли в сімох категоріях. Польща продемонструвала найбільші показники в категорії державної політики – 75 балів, кваліфікації персоналу – 74 бали, а її 33відкритість для торгівлі оцінили в 76 балів.

Середній результат Польщі складає 85, 2 бали. Перше місце в рейтингу зайняла Малазія. Країна з південного сходу Азії обігнала Польщу всього на 0,6 бала. Третю сходинку рейтингу посіли Фліпіни з результатом балів 84,6.

Нагадаємо, Польща також підписала угоду з НАТО, яка передбачає співпрацю у сфері кібербезпеки. Там мають створити цілодобові контактні пункти та дати загальну відповідь на  інциденти пов’язані з кібербезпекою.  Про це повідомило Польське Радіо.

Це перша угода про кібербезпеку, яку підписала країна з альянсом. В підписанні брали участь помічник генсекретаря НАТО з питань нових загроз безпеці Антоніо Міссіролі та заступник міністра оборони Томаш Здзікот.

Ще документ є правовою основою для можливого використання НАТО команд швидкого реагування в разі загрози для Польщі в кіберпросторі.

«Завдяки угоді Польща братиме участь в розробці систем раннього попередження про загрози в кіберпросторі, також зможе розраховувати на поради експертів НАТО і співпрацю з промисловістю озброєнь в цій сфері», — пише polskieradio.pl