У 2018 році кількість виданих  іноземцям дозволів на працю в Республіці Польща зросла до 328,8 тисяч. Це на 40% більше в порівнянні з минулим роком. Статистичне відділення Польщі (GUS) підрахувало, що найбільше дозволів отримали українці – 70% від загальної кількості. Другими йдуть непальці – 6,1% усіх дозволів. Про це інформує TVN24.

Зазначається, що зафіксували збільшення кількості виданих дозволів на працю у всіх воєводствах Польщі, окрім Сілезького (південь РП), там кількість зменшилася на 5,3%. Найбільше ж минулого року їх було в Мазовецькому воєводстві – 24%. Проте відсоток дозволів виданих саме на території цього во

Минулого року там видавали дозволи на роботу громадянам 125-ти країн. Найчастіше це були українці (70%). Більшість дозволів, а саме 85% з усіх, громадяни України отримували в Любуському воєводстві на заході РП. Також у GUS повідомили, що у східних регіонах багато дозволів отримують і білоруси.

Ще 2,5% дозволів на працю надали громадянам Індії та Бангладеш.

Дозволи на працю в більшості випадків видавали чоловікам –77,2%. Жінкам натомість було видано тільки 22,8% від загальної кількості. Переважно іноземці робили нові дозволи на працю, а не продовжують попередні – 97,4%.

За законодавством Річпосполитої Польщі, кожен іноземець, котрий бажає працювавати в Польщі легально, повинен отримати дозвіл на працю. Його видає воєвода відповідного воєводства, де діє суб’єкт, який хоче взяти на роботу одного або більше громадян інших країн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here