А вам теж цікаво, як українці шукають роботу за кордоном, що користується більшою популярністю і які труднощі спіткають більшість із наших співгромадян на цьому шляху?

Спробуємо розібратися. Трудова міграція вже не йде хвилями, як ми звикли – вона перетворилася в доволі неперервний потік. Вже починаючи з кордонів, цей потік розділяється за популярними країнами. Зайве нагадувати, наскільки актуальною є тема закордону практично для кожної родини в Україні.

Інтернет-майданчики з питань працевлаштування періодично публікують статистичні дані власних опитувань. Згідно нещодавньої статистики, більше 90% з усіх, хто цікавиться працевлаштуванням, зацікавлені робити це за межами України. Третина аудиторії має різного роду досвід роботи за кордоном. У когось це – декілька місяців, хтось перебуває в трудовій міграції роками.

Головний мотив наших співвітчизників – найперше, великі заробітки, порівняно з українськими. Також українці часто сподіваються закріпитися в країні, де працюють, на постійній основі, частина з них мріє оселитися жити у тій країні з сім’єю або ж створити сім’ю там же. Більш невагомі речі, як-от нові досвіди, кар’єрний ріст, культурне розмаїття тощо – переважно речі супутні.

Чи все так безхмарно?

Ясна річ, легко не буває ніде й ніколи. Мінусів у роботі за кордоном не бракує. Це складнощі адаптації, відірваність від родини, звичного середовища, мовні бар’єри. Та найчастіше українців за кордоном спіткають саме проблеми із документами: дозволи на роботу, офіційні трудові відносини, підстави перебування у зарубіжній країні.

Пошук роботи самотужки нерідко стає невеселою лотереєю, що грає не на користь заробітчан.

Кого ж потребує закордонний ринок праці?

Як свідчить згадана статистика, з працевлаштуванням в Україні 2018 року все складалося прогнозовано й без різких змін, то закордонні ринки праці не були настільки стабільними. Якщо говорити про європейські країни, куди наймасовіше прагнуть потрапити наші заробітчани, то запит на українських працівників з країн ЄС з’являвся стрибкоподібно, показуючи різну динаміку.

Якщо дотепер Польща вважалася безапеляційним лідером потреби в українських трудових мігрантах, то нині можна упевнено сказати, що до неї долучаються німецькі, чеські роботодавці. Запити з інших європейських країн також частішають.

Порівняно з 2017 роком, останній рік показав ріст попиту на працю від Німеччини (13%), і відносне зниження кількості польських запитів (-12%). Перші, приміром, чекають більшу кількість будівельників, другі – запрошують до сфери продажів. У Німеччині відчутний брак медперсоналу, однак тут потрібні і досвід, і кваліфікація, і певний рівень знань мови.

Та останні кроки німецького уряду стосовно трудових мігрантів з-за меж ЄС, стали дещо шоковою терапією для польських роботодавців. З початком весни для українців з’являється все більше вакансій у Польщі. Слід сказати, що умови роботи пропонують дедалі вигідніші.

Почастішали пропозиції, де житло є цілком безкоштовним, надається хороший соц.пакет, передбачені доплати і бонуси, відпустка та інші вигоди. Слід додати, що польські зарплати демонструють тенденцію росту.

Працювати в Польщі, та й у інших країнах Центральної та Східної Європи українці можуть, часто навіть не володіючи мовою. Роботодавці майже в один голос твердять – бажання і готовність працювати стає запорукою взаємовигідних трудових відносин.

Більше про вакансії, доступні для українців сьогодні, пропонує дізнатися на своєму сайті GLOBUS із 16-річним досвідом роботи у даній сфері.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here