Просто таки фантастичну ідею стартапу втілюють троє українців в Арабських Еміратах. Про це днями розповів Global Ukraine News, опублікувавши розмову з одним із засновників сервісу, Микитою Дорошенком.

Успіхи глобальних мереж сучасності не дають спокою багатьом креативникам. Власне, успішний приклад букінґових компаній надихнув трьох українців на влаштування подібного сервісу для яхт. Такий собі Uber по воді, тільки іншого левелу. Не дивно, що бізнес запустили саме в ОАЕ.

Вдала бізнес-ідея нині має назву CharterClick, «стаж» роботи сайту – майже 4 місяці, і вже користується реальним попитом у місцевих і туристів. Крім жителів Близького Сходу, послугами сервісу користуються британці, американці, індійці і не тільки.

На сервісі інтуїтивно просто зробити замовлення, обираючи з доступних «бортів». Для більш вимогливих користувачів доступна повна технічна інформація про човни, пасажиромісткість та інші доступні опції. Кожний з них має екіпаж та капітана, на деяких доступні напої та їжа.

Після того, як Ви обрали човен, все, що потрібно – це означити деякі деталі замовлення і оплатити бронювання за допомогою кредитної картки. Підтвердження транзакції означатиме, що яхта чекає на Вас у зазначеному місці у вказаний час.

Бюджетна політика для такого недешевого транспорту, як яхти, дуже демократична. Година користування човном на CharterClick коштуватиме від 80 до 1400 доларів США. Що ж, в одній з найпрогресивніших та найбагатших локацій світу люди з радістю користуються такими можливостями.

Емірати у першій 30-ці країн за легкістю ведення бізнесу. Тож відкрити свою справу виявилося нескладно, діляться засновники. На разі у компанії – чи не найбільша доступна флотилія в регіоні – майже півсотні човнів, і плани на подальше розширення.

Незабаром сервіс запрацює на різних мовах, тож засновники чекають на співпрацю і з українськими заможними клієнтами.