Через жорсткі обмеження політики Трампа щодо мігрантів, American dream для багатьох українців стає практично недосяжною, тож вони продовжують шукати кращих заробітків і роботу за кордоном. За нашими дослідженнями, сьогодні українцям найвигідніше знайти роботу в Ізраїлі.

На початку року в країні заявили, що готові надати 20 тисяч вакансій у будівництві для українців. За ними відкрилося чимало інших сфер – від побутового обслуговування до медицини.

Плюс такої роботи полягає не лише в близькості до дому – чекати місяцями на візу не потрібно! Мовний бар’єр не стане перешкодою, та й з узгодженням дипломів все значно легше.

Потреба в кваліфікованих кадрах з-за кордону зростає – міста Ізраїлю активно розбудовуються, а процес вимагає вправних будівельників різних спеціальностей.

Як наслідок – виникає потреба в трудових ресурсах для інших сфер. Щотижня ми спостерігаємо, як в з’являються нові вакансії на заводах, складах, у сфері обслуговування, торгівлі, готельно-ресторанного бізнесу.

Але найбільш приємно те, що у другій половині цього року зарплата українців в Ізраїлі відчутно зросла.

Тепер заробляти 10$/год в країні – це стандарт. Тож маючи щільний графік, українці, з якими уже вдалося поспілкуватися, отримують не менше 2500 $ на пересічних роботах. А досвідчені поділилися секретом – підробіткок або заміни у вихідні додають ще солідний «бонус» до такої суми. Чи варто зазначати, що важча фізична або кваліфікована праця цінується вище?

 

Ось лише деякі вакансії в Ізраїлі для українців:

Будівельники, з якими ми поспілкувалися, отримують 2600-3200 $;

Персонал ресторанів та готелів, клінінгових компаній – близько 2500-2600$;

Працівники складів, заводів, фабрик – від 2400-2700 (позмінна робота);

Персонал супермаркетів – до 2500 $

Кухарі – 2700-2800$ (залежно від закладу)

Зварювальники – в середньому від 2800 $.

та інші вакансії

Це ставить роботу в Ізраїлі на один рівень із заробітками в США. Так, цифри можуть «не збігатися», однак працюючи в Ізраїлі, вам доведеться витрачати близько 500 $ на місяць (житло, харчування), а у США цих грошей не вистачить і на оренду кімнати.

Все більше людей, розуміючи всю складність ситуації з Америкою, обирають ближчий і вигідніший Ізраїль.

12 КОМЕНТАРІ

  1. Доборого дня. Скажіть можна зі сімєю виїхати на роботу в Ізраїль
    чоловік дружина дитина ? Дякую

  2. Здравствуйте! До какого возраста берут на работу по уходу на социальный работы? Мне 60 лет

  3. Доброго дня!Реально ли трудоустроиться мужчине в 55 лет на работу в Израиле с официальным трудоустройством?Что для этого надо и на какой срок работы? Можно разнорабочим с умеренными физическими нагрузками.

  4. Интересует работа в Израиле. Мне 34, в отличной физической форме. Сейчас в Польше. У меня биометрика. Что посоветуете?

    • Доброго дня. Для початку потрібно повернутись в Україну. Коли будете тут зателефонуйте нам за номером +3067 670 04 41 і ми допоможемо Вам.

  5. Шановна компанія Глобус. Мене звати Володимир і я прагну працювати ізраїлі будівелником. За фахом я монтажник гіпсокартона, маляр. По професії досить довго не працював. Допоможіть влаштуватися на будівництві в ізраїлі з вересня цього року тобто 2019 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here