Чому так важко потрапити до Ізраїлю? Саме це питання найчастіше чують наші менеджери. Не дивно, адже кількість відмов у в’їзді впродовж останніх декількох років невпинно зростає. Початок цього року неабияк засмутив туристів і потенційних трудових мігрантів прикордонними взаємними труднощами України та Ізраїлю.

І хоча на рівні МЗС обидві держави досягли порозуміння, кількість відмов мандрівникам з України істотно не зменшилася. Українцям і досі відмовляють у в’їзді. Тож наявність у Вас біометричного паспорта, а в України – безвізу з Ізраїлем не гарантує вільного і стовідсоткового потрапляння на Землю обітовану.
Ви часто запитуєте: що варто зробити, і чого не можна при перетині ізраїльського кордону? Які нюанси вашої подорожі важливі для прикордонників, розкажемо у цій статті.

Багато з цього може видаватися нашій людині дрібницями. Надто, якщо ви звикли до безвізових поїздок у Європу. Причини відмови прикордонники не зобов’язані повідомляти, тому часто українці повертаються додому розчарованими і засмученими, цілком не розуміючи, що ж зробили не так.

Якщо плануєте поїздку до Ізраїлю, краще бути поінформованим і вчитися на помилках тих, кому уже відмовили у в’їзді.

Мета поїздки – це важливо

Це перше питання, яке ставить мандрівникові будь-який прикордонник. Ізраїльські офіцери дійсно пильні та прискіпливі, тому мета поїздки має бути чіткою і зрозумілою. Дуже часто туристи через необачність чи хвилювання не можуть чітко відповісти на це просте питання, чим і викликають увагу і підозри прикордонників. Мандруючи до Ізраїлю, слід чітко орієнтуватися, куди, для чого і з якою метою ви їдете, і недвозначно висловлювати це на кордоні.

Зручніше зазвичай тим, кого запросили друзі чи родичі, які мешкають в Ізраїлі. Хоча й тут варто бути вкрай лаконічним і точним у своїх поясненнях. Навіть якщо у вас є запрошення, вас перепитають про деталі.

І якщо відповіді не задовільнять прикордонника, будьте готові повернутися додому.

Одразу зауважимо – відмова у в’їзді, це ще не злочин, тому це не є депортацією. Однак і відмову отримувати в кожному разі неприємно: щонайменше, через витрачені кошти на поїздку.

Чи потрібна віза в Ізраїль

З 2011 року Ізраїль – безвізовий для громадян України. Але у ваш паспорт на кордоні обов’язково поглянуть – і дуже ретельно вивчать попередню візову історію. Що більше там невідповідних позначок, прострочок, і інших нюансів, то менші шанси «отримати добро» на в’їзд. У прикордонників може виникнути чимало питань стосовно ваших документів. Головні поради тут: зберігати спокій і стриманість та добре орієнтуватися у своїх документах.

Важливо не забути про поліс страхування. Навіть якщо все ідеально, без нього до вас виникнуть питання.


Умови перебування
Безвізовий режим з Ізраїлем дозволяє перебування в країні впродовж 90 днів. На кордоні вас повідомлять, який період ви можете провести на території країни: слід бути готовим до того, що це буде значно менше, ніж три місяці. Обґрунтувати кількість часу, необхідну вам для мандрівки країною, слід мати з собою зворотні або транзитні квитки. Без них період перебування скорочується, іноді «до нуля». Іншими словами, без зворотних квитків вас можуть одразу відправити додому.

Ізраїльський детектор брехні
Статистика невблаганна: ідеально складені документи, продуманий маршрут, всі страхування і зворотні квитки, та навіть ідеальна візова історія – не запорука того, що ви опинитеся в Ізраїлі.

Одні наші туристи пожартували: ізраїльський кордон – це як комп’ютерна гра. Спершу збираєш всі документи, тоді на тебе чекає рівень перевірки, і здається, що пройдеш – і виграв. Але наступний рівень багатьом дається ще важче – співбесіда з офіцером на кордоні. Тільки везунчикам вдається швиденько пройти це «випробування», для багатьох розмова може тривати дві й більше години. І саме її підсумки будуть ключовими, щоб досягти бажаного, і замість «You Win!» побачити напис «вітаємо в Ізраїлі».

Перше нагадування мандрівникам: будьте спокійними, стриманими і природніми, перетинаючи кордон. Так, скільки б часу це вам не коштувало. Відповіді мають бути чіткими, правдивими і зрозумілими, адже це не іспит, а такий-собі психологічний тест «на правду». Питання можуть повторювати по кілька разів, і ті, кого це дратує, можуть збиратися додому. Не пройдуть тест і ті, хто плутається у відповідях, не знає нічого про країну, до якої їде, не може відтворити в пам’яті минулу добу, пригадати випадкові дрібниці, про які спитає прикордонник.

Пройти «всі рівні» непростої мандрівки від українського аеропорту до напису «Вітаємо в Ізраїлі» значно легше із порадами експертів. Менеджери напряму «Ізраїль» відслідковують ситуацію на кордонах, регулярно проводять «роботу над помилками» тих, кому відмовили у в’їзді, і знають лайфаки спілкування з прикордонниками. Користуючись послугами наших менеджерів, ви легко пройдете рівні «покажіть Ваші документи», «зворотні квитки», а також точно знатимете, як не втрапити у пастку власної невпевненості.

Потрапити в Ізраїль – непросто, але всі труднощі точно варті цієї прекрасної країни. У цьому переконуєшся із перших хвилин на ізраїльській землі.

Потрапити в Ізраїль БЕЗ ПРОБЛЕМ з GLOBUS

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here