Ізраїль з Україною домовились про максимальну співпрацю, щоб мінімізувати чисельні відмови при переході кордонів для громадян обох держав.

Про це заявила Тетяна Ковальчук, заступниця міністра внутрішніх справ, на другому засіданні українсько-ізраїльської комісії з питань перетинання держкордону Держави Ізраїль громадянами України. Новину повідомила прес служба Міністерства внутрішніх справ.

Зокрема, досягнуто домовленості у докладанні якнайбільше зусиль у рамках чинного законодавства країн задля зведення до мінімуму числа відмов при перетині кордонів для громадян наших держав, зазначила пані Ковальчук.

Представники Ізраїлю, своєю чергою, заявили про узгоджений намір розглянути способи розширення сфер легального працевлаштування для українців.

Також пообіцяли, що незабаром розглянуть питання імовірного спрощення механізму працевлаштування, який існує за діючою Угодою щодо працевлаштування громадян України на тимчасовій основі у певних сферах ринку праці Ізраїлю. Ця угода була підписана між нашими державами у 2016-му.

Ще під час засідання констатували значне зменшення кількості українських шукачів притулку в Ізраїлі. Дипломати зазначили, бажаючих отримати політичний притулок українців поменшало після впровадження Ізраїлем змін у процедурі розгляду таких звернень. Причиною нових правил стало віднесення України до списку держав, де громадяни не мають загрози політичного переслідування.

Також Українська та Ізраїльська сторони вирішили більш ретельно розглядати скарги, які стосуються неналежного поводження з громадянами в процесі проходження кордону і митного контролю. Відтепер усі сигнали стосовно цього матимуть більше наслідків, аніж це було раніше. Після отримання скарги на дії прикордонників дипломатичними каналами, це гарантовано ставатиме предметом окремого службового розслідування у відповідному відомстві.

Знайти роботу в Ізраїлі вже сьогодні

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here