Українці навчилися заробляти за кордоном практично по всьому світу. Сьогодні більшості вже добре відомо, в яких країнах можна заробити більше. І поки тисячі українців мріють потрапити в Америку, щоб отримувати гідну зарплату, стає все більше наших співвітчизників, які обирають значно простіший шлях – поїхати жити і працювати в Ізраїлі.

Потрапити в Ізраїль – питання значно коротшого часу, адже безвізовий режим з цією країною діє з 2011 року.

Переваги життя і роботи в Ізраїлі – очевидні, ось найперші з них:

+ Цілий рік тепла – ніякої зими і холодів
Клімат в Ізраїлі – м’який та приємний. Температури тут рідко опускаються нижче 10оС в січні і підіймаються вище 30оС влітку. Тому тут можна забути про важкий зимовий одяг, так само як не гнітитимуть комуналка і проблеми субсидій. Всі виплати навіть за просторе житло (80-90 кв.м) обходяться від 100 до 200 $/міс.

 

+ Морське узбережжя – потроєні можливості!

Іноді українцям щастить орендувати житло так вигідно, що до узбережжя можна дійти за 10-15 хв. Уявіть свій робочий день, після якого можна прийти на пляж і скупатися в морі!

Загалом, перебуваючи в Ізраїлі, можна відвідати аж три теплих моря. Це неймовірний досвід, адже від середземноморського узбережжя до Мертвого моря – близько 100 км, до Червоного – трохи більше 200 км, а всю країну можна об’їхати автомобілем за декілька годин.

+ Жити в Ізраїлі зручно.

Коли просто приїздиш у тур, відчути країну на дотик не вийде. Тут треба жити, заробляючи і витрачаючи, працюючи і відпочиваючи.

Ізраїль активно розбудовується. Це стосується і Тель Авіву, і інших великих міст. Щоб не мати проблем з поселенням у найбільших містах (а саме там з’являється більшість вакансій), «квартирне питання» варто вирішити заздалегідь. Добре, коли хтось із місцевих допоможе з цим впоратися без ускладнень. Найкраще обирати з кількох варіантів проживання у квартирах чи котеджах з належними зручностями – сантехніка, побутова техніка, інтернет.

Житло, міські простори і рух містами – зручні, комфортні й безпечні. Ще один нюанс: у п’ятницю робочий день в Ізраїлі – тільки до 15:00, а в Шабат більшість крамниць зачинені.

Живучи в Ізраїлі, не втрачайте шанс відвідати визначні місця світового масштабу, релігійні святині, місця сили і подій, що визначали історію багатьох народів. Багатьом коштує значних зусиль побувати тут.

+ Якісні продукти.

Ізраїль звуть «рай для гурманів», завдяки шикарним ресторанам, широкому вибору незвичайних страв знайомої середземноморської кухні, вмінню поєднати, на перший погляд, непоєднувані інгредієнти незабутніх смаків.

Країна виготовляє високоякісні продукти. І хоч ціни в країні відчутно вищі за українські, ви маєте можливість вживати свіжими кращі фрукти й овочі та купувати дійсно якісні продукти.

Загалом, добре харчуватися – це такий стиль життя в Ізраїлі.

Косметичні засоби також заслуговують на окремий відгук. Місцеві радять купувати їх ближче до узбережжя.

+ Мовний бар’єр не страшний!
Це правда, що вивчити іврит – завдання під силу не кожному. Проте в Ізраїлі значна частина населення розуміє російську мову, і нашим громадянам відносно нескладно порозумітися в загальних питаннях. Однак, слід пам’ятати: без знання мови самостійний пошук роботи стає проблемою. Щоб здолати цей бар’єр, слід працевлаштуватися у російськомовний колектив.


Влаштуватися на роботу в Ізраїлі –
це означає отримати роботу із зарплатою від 2000
$/міс.

Працювати в Ізраїлі можливо, не маючи досвіду. Сюди подаються як молоді українці, яким виповнилося 18, так і зрілі люди, яким набридло отримувати вдома мінімалку. Так, працювати у віці «за п’ятдесят» в Ізраїлі – цілком можливо. Пенсійний вік ізраїльтян – 65-57 років, ізраїльтянок 60-64 роки.

Найбільша зайнятості в Ізраїлі – у сфері послуг. В ній задіяно майже 82% трудових ресурсів. Опанувати частину з них можна, не володіючи мовою. Це – напрями клінінг (прибирання), логістика (склади, перевезення, транспорт), готельно-ресторанний бізнес тощо.

І найприємніше – зарплата.
Працюючи на різних роботах, українці в Ізраїлі отримують від 2000$/міс. Це близько 10 дол/год. Так, 30-35 місцевих шекелів на годину – дійсно вигідний показник.

При цьому, українцям вдається заробляти непоганий бонус до зарплати, працюючи по вихідних. Традиційно їхні колеги-євреї не працюють по суботах. І ваш вихід на роботу в суботу оплачується додатково, місцями і за подвійним тарифом.

Слід сказати, що самотужки знайти роботу непросто, адже як і всюди, є шанси зопалу потрапити на гачок до шахраїв або недобросовісних роботодавців.

Тим часом, є десятки роботодавців, які шукають на роботу саме вихідців з України, і отримати вакансію із достойною зарплатою не проблема. Питання в тому, чи зможете ви знайти цього роботодавця самостійно, та ще й надати всі необхідні для працевлаштування документи.

Хочеш в Ізраїль?
Не зволікай.
Тисни і вирушай

 

_____________________________________________________