Ваша улюблена справа не відноситься до однієї з відомих кваліфікацій? Не біда! Ви обов’язково знайдете де продемонструвати свої таланти так, щоб їх по-справжньому цінували. Тож поговоримо про найнеймовірніші професії різних країн світу.

  1. Обнімальник панд, Китай. Обнімальник панд у Китаї – це поважна та високооплачувана робота. Панди – одні з небагатьох тварин, що здатні впасти в депресію від самотності. А в депресії вони не здатні до розмноження. Оскільки китайці займаються збільшенням популяції панд, вони наймають спеціальних працівників, які обіймають цих милих тваринок та рятуюють їх від самотності. Стараннями мешканців Китаю популяція панд за останні 5 років збільшилася на 40% і вони більше не вважаються вимираючим видом.
  2. “Слухальник” сиру, Італія. Італійські сири – одні з найсмачніших. Секрет у тому, що на італійських підприємствах старанно дотримуються рецептури та суворо контролюють якість. Коли сир готовий до продажу та достатньо витриманий, при ударі срібним молоточком він повинен видавати ледь чутний глухий звук певної тональності. Перевіркою цього звуку і займаються “слухальники” сиру.
  3. Контролер м’якості матрасів, Бельгія. У Бельгії спеціальним працівникам платять за те, що вони по 8 годин день стрибають на матрасх, перевіряючи їх м’якість.
  4. Психолог для тварин, США. Ви можете розпізнати емоційно забарвлену міміку тварин, чи навіть  розумієте їх на рівні підсвідомості? Тоді ви можете розраховувати на високооплачувану та затребувану роботу психолога для тварин у США.
  5. “Говорильник”, Японія. Японська культура – взагалі досить цікава. Наприклад, за столом не слід відриватися від їжі на розмови (японці вважають, що це шкідливо для травлення, а ще заважає відчути смак їжі в повній мірі). Проте, сидіти за столом у гнітючі тиші не надто приємно. Тому японці винайшли професію “говорильника”, який вивчає інформацію про учасників званого обіду і говорить за всіх разом узятих відповідно до їх інтересів.

Знайшли щось для себе? Тоді гайда по візу і пакуйте речі!

Zarevo.