Нідерланди – країна з одним із найвищих показників рівня життя населення у всій ЄвропіНе дивно, що велика кількість людей з усього світу мріють виїхати саме туди. А як це зробити креативно?

Цікавий спосіб, до того ж, цілком справджуваний – це виїзд за допомогою Kennismigrant (те ж саме, що й Knowledge migrant), тобто інтелектуальна робота. Плюс такого способу виїзду полягає в тому, що вам навіть не потрібно підтверджувати, що спецалістів у обраній сфері в Нідерландах не вистачає.

Щоб виїхати за такою програмою, потрібно просто знайти роботу в Нідерландах за однією з інтелектуальних сучасних професій (наприклад, програміст, перекладач і т.д) з заробітною платою не менше €37 000 на рік. Програма розрахована на людей молодше 30 років. Зверніть увагу, програма Kennismigrant не розповсюджується на педагогів або релігійних діячів.

Гадаєте це важко? Ні, достатньо пошукти на голландських сайтах працевлаштування вакансії, надіслати своє резюме англійською та трохи попотіти на співбесідах по скайпу.

Ще одним плюсом для вас буде відвідання різноманітних конференцій в Аместердамі, наприклад, Dutch PHP Conference для програмістів. Там можна розповісти про себе та познайомитися з потенційними роботодавцями.

Зверніть увагу, що краще за все, завчасно отримати дозвіл на працевлаштування, до таких кандидатів компанії ставляться прихильніше. А тепер залишається сяйнути знаннями і мрія у вас в кишені!