Угорщина пообіцяла спростити процедуру працевлаштування для українців. Загальна тенденція з недостачею робочих місць у Європі відчутна і в Угорщині.

У міністерстві економіки визнають, що працездатні молоді угорці все частіше мігрують на західноєвропейські трудові ринки. Тому саме мінекономіки пропонує вирішити проблему трудових ресурсів, спростивши процес видачі дозволів на роботу в Угорщині громадянам із навколишніх держав не членів Євросоюзу.

Це стосується, насамперед, українців, які активно шукають кращих заробітків недалеко від дому. Міністерство мотивує таке заміщення тим, що українці досить близькі угорцям за морально-етичними та культурно-історичними цінностями.

Вивчаючи досвід сусідніх європейських країн, в Угорщині оцінили позитивно досвід Польщі і Чехії, де нині офіційно працюють мільйони українців.

Тож із значною впевненістю можна переконуватися в серйозності угорських намірів, якщо в державі піднято питання про надання близько 50 тисяч дозволів на працю, а отже – не менше вакансій!


ТОП-5 професій в Угорщині, на які чекають українців

Спектр спеціальностей дісно великий, та найбільше в країні бракує кваліфікованих:
– інженерів,
– бухгалтерів,
– водіїв,
– медпрацівників, зокрема сімейних лікарів (їх в країні бракує просто катастрофічно!) – програмістів, яких потребують не менше за лікарів.

Наскільки активно відгукнуться фахівці з України на пропозицію роботи в Угорщині, до якої багатьом не більше дня дороги, ще невідомо.