Хороші новини для «наземних» мандрівників!
15 травня «Укзалізниця» запустила онлайн-продаж квитків на всі свої потяги в Польщу. Про це повідомив Євген Кравцов, глава «Укрзалізниці» в інтерв’ю одному з українських видань.

Нагадаємо, раніше також була можливість онлайн-покупки квитків на деякі залізничні рейси до Польщі. Проте зараз ця система працює не лише на декількох, а на всіх напрямах національного залізничного перевізника України.

…і не дуже хороше про аеропорти
Більшість із десятки найгірших аеропортів світу – в ЄС

Вісім аеропортів у країнах Європейського Союзу ввійшли в топ-10 найгірших у світі. Такий вердикт летовищам Європи поставив рейтинг групи AirHelp, однієї з найбільших у світі груп із захисту прав пасажирів.

До цього рейтингу увійшли 132 аеропорти зі всіх частин світу. Їх оцінювали за трьома критеріями –
• пунктуальність здійснення авіаперевезень,
• якість надання послуг,
• їжа та магазини у вибраних аеропортах.

У роботі над своїм рейтингом представники AirHelp враховували дані про рейси з офіційних сторінок авіакомпаній і відгуки понад 40-ка тисяч мандрівників.

На основі обробленої інформації найкращим назвали Міжнародний Аеропорт Хамад (Доха, Катар), з невеличким відривом за ним ідуть аеропорт Міжнародний Токіо та грецький Міжнародний аеропорт Елефтеріос Венізелос.

Ну, а заключною п’ятіркою та лідерами антирейтингу визнано Міжнародний Аеропорт Мальти, Міжнародний аеропорт ім. А.Коанде в Бухаресті, аеропорт Ейндховен в Нідерландах, Міжнародний аеропорт Ель-Кувейт, і останнє, 132-ге місце дісталося Португальцям – Міжнародний аеропорт Лісабона “Портела” ім. Умберту Делгаду.

У світі, безперечно, набагато більше аеропортів. Українські летовища не ввійшли до цьогорічного рейтингу – не тому, що такі погані. АirHelp внесли до рейтингу та оцінювали в ньому ті порти, за якими можна було зібрати достатньо інформації для оцінки, та можна назвати «популярними» за кількістю перевезень.

Українські летовища не брали участі в рейтингу, тому ми можемо лише зібратися в нову подорож і особисто дізнатися, наскільки Бориспіль відповідає вимогам цих трьох критеріїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here