Кого найчастіше потребують на роботу в Чехії у літній час? Ми спробували з’ясувати “живу” статистику, і от що побачили за липень місяць

Плиточник

У Чеській Республіці дана професія є досить популярною. Дефіциту кадрів у немає, проте хороші фахівці по роботі з плиткою потрібні завжди. Тому зарплатня непогана – починаючи від 80 до 140 крон за годину. Для всіх бажаючих часто є можливість поселення та безкоштовного проживання в гуртожитку.

 

Пекар

Має велику популярність серед заробітчан і робота в Чеських пекарнях. Працювати пекарем можуть усі, незалежно від статі. Також плюсом є шанс, що робоче місце буде постійно наповнене запахами свіжоспеченого хлібу. Часто роботодавці намагаються знайти працівника, що володіє чеською. Проте не варто хвилюватися, ви можете знайти для себе роботу в пекарні навіть, якщо не знаєте мови ЧР. Отримують пекарі в середньому 90-100 крон за годину роботи.

 

Швачка

Це дуже відповідальна робота, яку можуть виконувати лише професіонали. Вакансія ідеально вам підійде, якщо ви вже маєте досвід роботи швачкою чи взагалі отримували профільну освіту. Швачкам майже завжди пропонують безкоштовне житло, гарні умови праці та непогану зарплатню — 80-100 крон/годину. Зарплатня може бути більшою, все залежить від рівня ваших професійних навичок.

Пікер (picker)

Так називають людей, які працюють на сучасному логістичному складі. Основним робочим інструментом у них завжди є сканер. Коли на пристрій поступають замовлення різних видів продукції, працівник складає замовлення на палети або в коробки. Заробітна плата пікерів буває дуже різною, бо залежить від вимог до працівників. Отримувати за роботу на складі можна 70-90 крон/годину.

Водій автонавантажувача

Лідер серед затребуваних професій у Чехії уже протягом декількох років незмінний. Тому вакансій для тих, хто вміє працювати автонавантажувачі вистачає завжди. Ця робота вкрай відповідальна, тому шукають людей із досвідом роботи, а також діючим посвідченням водія техніки такого типу. В залежності від виду робочого транспорту і специфіки роботи, зарплата буває різною: від 100 до 140, а інколи й взагалі 160 крон за годину. Робочих рук не вистачає, тому працедавці часто пропонують безкоштовне житло та інші переваги.

Якщо Вас цікавлять вакансії за іншими спеціальностями, подивіться базу актуальних вакансій в Чехії ТУТ.

База вакансій в Чехії

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here