ТОП-3 моменти у страхуванні, щоб ваша подорож була дійсно безтурботною!

Готуючись у відпустку, неодмінно подбайте про страхування. Безвізовий режим вже невідворотний, та страхівка все одно вам необхідна!

Досвідчені туристи радять застрахувати 3 речі:

  • життя та здоров’я
  • транспорт
  • фінанси

 

Місія – повернутися живим-здоровим

 

Головна страхівка – ваш поліс від страхової компанії для мандрів за кордон. Його сума складає не менш як 30 000 євро, що коштуватиме Вам порівняно невеликі гроші. Страхівку можна оформити навіть он-лайн!

Ніде у документації безвізового режиму з Євросоюзом прямо не вказана обов’язковість наявності страхівки, але про неї запитають на кордоні, адже іноземна країна не зацікавлена у разі потреби оплачувати лікування туриста самотужки.

А небезпеки для здоров’я таки є: від травм під час екскурсій, до застуд чи отруєнь місцевими кулінарними “фішками”. Зауважте, ліки в Європі майже не продають без рецепта, та й особисті витрати на медичні послуги вдаряють по кишені в рази сильніше, ніж вартість страхового полісу, який все таки покликаний надавати Вам страховий захист.

 

Фінансова безпека – ваш спокій

Щоб дозволити собі спокійно відпочити, подбайте і про готівку, і про платіжні картки. Вирушаючи в мандрівку з грошима на карті, повідомте банк про поїздку. Також уточніть, які рівні захисту картки надає банк та які необхідні кроки при втраті, викраденні, блокуванні карти чи інших випадках.

Будьте уважні при здійсненні розрахунків – як карткових, так і готівкових. Особливо в популярних туристичних локаціях.

 

У дорозі має бути безпечно!

Мандруючи автомобілем, подбайте про “зелену карту” страхування для автівки (європейська “автоцивілка”), яка підстрахує Вас на дорогах незнайомих країн. Для страхування автомобіля найкраще підійде Повне Каско. Його можна оформити від 1 місяця. Дорожніх пригод у ЄС значно менше, але маючи страхові документи на руках, ви заздалегідь будете убезпечені.