Про Нідерланди частенько можна почути при розмові на такі теми, як «цілковита свобода». Особливо таким чуткам поміг Амстердам зі своїми унікальними правилами (або ж не існуванням декількох правил).

Згідно з даними посольства України, на території Нідерландів уже проживає близько 5000 українців. Отож, чим притягує до себе Королівство Нідерланди та що означає жити по-нідерландськи?

Наскільки зручно тут жити?

Основний комфорт проживання забезпечує високий рівень свободи особистості. Тому якщо Ви відчуваєте утиски у Вашій рідній країні, можете відпочити від них саме тут. У Нідерландах існують суспільні служби, які чи не найкраще піклуються про безпеку та добробут. Недоліком можна вважати чималі податки, але добробут його виправдує.

А тепер про справи матеріальні. У середньому можна знайти хорошу однокімнатну квартиру за 750 євро в місяць. Часто за таку ж ціну зустрічаються і двокімнатні. Але ціни залежать від того, у якому місті проживати. Якщо бажаєте зекономити, тоді столиця не для вас. Найдорожче проживати в Амстердамі – 700 євро всього за одну кімнату.

Де працюють українці в Нідерландах?

Щодо роботи у Нідерландах повна різноманітність. Для українців також. Тут можна осягнути будь-яку професію від прибиральниці до державного посадовця.

Із зарплати всі зобов’язані сплатити податок державі. Розмір податку різний, оскільки вони залежать від Вашого соціального стану (одружені чи ні, кількість дітей, наявність нерухомості). Мінімальна зарплата працівника, старшого за 23 роки – 1600 євро в місяць.

Що особливого?

Родзинка Нідерландів – життя поруч з водою. Це як і нестримна боротьба з нею так і невід’ємне співжиття. що приносить спокій. Тут стільки водойм, що будь-який нідерландський малюк, який не вміє плавати може існувати лише у казочці. Батьки завбачливо вчать дітей майстерно вправлятися у воді. Життя з водою – це як пірнати у розуміння людей, адже вода несе у собі водночас і волю і загрозу.

Як щодо особистих рис нідерландців?

«Діяти нормально та бути нормальним – це вже досить божевільно»

Самі нідерландці скромні, практичні та розсудливі. Вони вдало поєднують індивідуальність та спільність. Вони звісно патріоти своєї країни. У них дуже розвинуте відчуття спільного обов’язку. До іноземців ставлення тут толерантне та привітне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here