Про другу свою спробу приходу до України заявив лоукост Ryanair, – про це повідомив журналістам Юліуш Коморек, який є головним юристом та секретарем Ryanair. За його словами, наша країна уже визначена, як новий напрям діяльності авіакомпанії.

Про те, якою стане чергова країна, що ввійде до маршрутів Ryanair, недвозначно висловився пан Коморек: «Так, існує держава, розташована східніше Польщі. Зрозуміло, йдеться про Україну». Планується, що рейси до українських летовищ розпочнуть здійснювати вже восени цього року.

Водночас, порівнюючи названі українським Міністерством інфраструктури терміни про перельоти від цього лоукоста восени-2018 (такі строки називав дещо раніше міністр Володимир Омелян), представник Ryanair підтвердив реальність таких термінів. На сьогодні обидві сторони сподіваються, що все складеться як слід, і перші рейси до Києва та Львова будуть здійснені уже восени 2018 року.

Решта – деталі і домовленості, які потрібно додатково узгодити, чим і зайняті сторони на сьогодні.

Куди буде літати Ryanair?

Якщо ж говорити про попередньо озвучені маршрути, про які йшлося навесні 2017 року, коли авіаперевізник вперше здійснив спробу вийти на ринок України, то цього року вони уже будуть іншими.

Раніше повідомлялося, що рейси лоукоста Ryanair з Києва будуть прямувати до Лондона, Стокгольму, Ейндховена та Манчестера.

Натомість Львів планувалося з’єднати з тими ж Лондоном, Ейндховеном, а також із ближчими Краковом, Будапештом, Варшавою, а також Вроцлавом, Берліном, та Меммінгеном.

Представництво компанії повідомляє, що до маршрутів перельотів уже внесено зміни, разом з тим запевняючи, що уже безперечно будуть рейси з міст України в Польщу.

Друга спроба Ryanair в Україні. Чому так?

Слід нагадати, що навесні 2017 року активно обговорювався вихід на ринок України лоукоста з Ірландії, чому перешкодили суперечності стосовно аеропортних зборів та начебто збиткових рейсів, внаслідок чого ірландській компанії та українському Мінінфраструктури не вдалося досягти домовленостей.

В результаті, всередині року Ryanair заявив про свою відмову прийти в Україну. Керівників Бориспільського аеропорту звинуватили в лобіюванні інтересів української авіакомпанії МАУ в зриві перемовин.

Однак пізніше про готовність відновити співпрацю з ірландським лоукостом заявили уже в «Борисполі».

 

Отож, якщо вірити сказаному з української та ірландської сторони, то вже цієї осені подорожувати Європою українцям стане значно швидше, зручніше та дешевше.

Однак, ми зауважили, що на відміну від «першого пришестя» лоукоста Ryanair до України, цього разу на офіційному сайті компанії наша країна ще не включена до переліку країн, до яких можливо забронювати квиток.

Залишається сподіватися на позитивне вирішення питання з Ryanair. І одразу після офіційного повідомлення бронювати свою осінню авіа-подорож до Європи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here