Флоренція

 

Неодмінно відвідайте Галерею Уффіці – чого варті одні тільки полотна Боттічеллі, а скільки ще відомих італійців відкриєте Ви для себе! Радимо забронювати квитки наперед.

А з куполу знаного собору Санта Марія дель-Фіоре ви зможете побачити усе місто.

 

Живі пристрасті життя по-італійськи, не для туристів, вирує на італійському ринку Сан-Лоренцо. Тут же, поверхом вище, майстерні кулінари чаклують над своїми шедеврами – ви маєте це побачити.

 

 

Венеція

 

Гондола, звісно, це круто, але спробуйте помандрувати каналами на водному трамвайчику. Це зручний і бюджетний спосіб познайомитися з містом на воді.


Якщо Вас вабить архітектура, таємниці історії від часів Імперії, кам’яні свідки  церковних та світських інтриг, легенди і реальні історії, влаштуйте собі екскурсію. Без сумніву, Вас вразить найстаріший район Венеції – Ріальто – із серцем на площі Сан-Марко. Опинитися тут – обов’язково, інакше так і не пізнаєте ритму панни-Венеції у вирі людських потоків і зграй голубів.

 

Не забудьте побачити в квартал Cannareggio – тут Венеція така, яка є насправді: жива і «домашня».

Не оминіть увагою музичний музей при церкві Сан-Мауріціо: немає людини, яка вийшла б звідти байдужою!

Вгамувати емоції й відпочити допоможе затишок зеленого парку Giardino Pаpadopoli.

 

Рим

Вічне місто можна пізнавати безкінечно.

Але ви не знатимете нічого про Рим, якщо не пройдете по Віа де Фйорі Імперіалі, карбуючи свій шлях до античності.

Щоб уникнути галасливих натовпів – прокидайтеся вдосвіта і починайте прогулянку від славетного фонтану Треві: на вашому шляху поставатимуть все нові храми – не нехтуйте відчиненими дверима.

На Віа деї Гамберо Ви можете порадувати себе вдалим шопінгом: це не супер-висока мода, однак тут стильна людина неодмінно знайде щось, що прикрасить її образ.

Must-visit у Римі – це відомі квартали Тестаччо, Трансвере і Монті. Тут можна скуштувати на смак справжнє богемне життя італійців. Тут все дійсно по-римськи.